Tento rakúsky džús zabíja rakovinové bunky do 42 dní. Zachránil už 45-tisíc ľudí z rakoviny a ďalších chorôb

Michal Blaško

Keep Your Body

Rudolf Brois je Rakúšan, ktorý celý svoj život zasvätil vývoju prírodného lieku na rakovinu. Jeho výskum trval skutočne dlho, no po niekoľkých rokoch sa mu konečne podarilo vyvinúť šťavu, ktorá má pri liečbe tejto zákernej choroby skutočne úžasné účinky. Pomocou tejto metódy podľa Broisa prežilo už 45 000 ľudí len s pomocou proteínov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Vyvinul 42 dňový špeciálny stravovací program, ktorý pozostáva z konzumácie čaju a zeleninových štiav, ktorých hlavnou zložkou je červená repa. 42 dní stačí na to, aby rakovinové bunky vyhladli a zomreli. Jeho šťava vyrobená z ekologicky pestovanej zeleniny je zložená z:

Repy (55%)

Mrkva (20%)

Zeler (20%)

Zemiaky (3%)

Reďkovka (2%)

Keep Your Body
Keep Your Body

Ak by ste mali záujem pripraviť si tento náboj doma sami, postup je jednoduchý, všetky suroviny rozmixujete dokopy v mixéri.

Červená repa je tradičný a dobre známy liek proti leukémii. Táto zelenina obsahuje aminokyselinu betaínovú, ktorá má protirakovinové účinky. Pravidelná konzumácia červenej repy pomáha proti chorobám spôsobeným stresom, pomáha znížiť cholesterol v krvi až o 40%. Taktiež má skvelé účinky pri zlepšení krvného tlaku a pomáha udržať elasticitu ciev. Obsahuje aj železo, ktoré telo čistí od doxínov. No a samozrejme má skvelé výsledky v boji proti leukémii a mnohým tipom rakoviny.

Červená repa je vhodná aj pre tehotné ženy, pretože obsahuje kyselinu listovú, ktorá zabraňuje mnohým ochoreniam novorodencov. Šťava stimuluje pečeň, žlčník a zabraňuje zápche. V kombinácii s mrkvou je výborný prostriedok na obličky a žlčník. Jej liečivé vlastnosti týmto nekončia, pomáha aj pri bolestiach hlavy, zubov či menštruačných bolestiach. Vedeli ste, že červená repa je až taký zázrak prírody?

zdroj: keepyourbody.com

Najnovšie články