Fanúšikovia a rodina Angeliny Jolie sa boja o jej zdravotný stav. Dnes váži menej ako jej 11-ročná dcéra

Lucia Mužlová

Vzťah a manželstvo Angeliny Jolie a Brada Pitta je téma, ktorej sa verejnosť, ale aj novinári venujú už viac ako rok. Niet divu, že na oboch hercov to má obrovský vplyv. Predstavte si, že by sa filmári rozhodli natočiť film práve o ich kríze? Podobnej šance sa zhostila aj Angelina, pri jej režisérskej prvotine, ktorou sa snažila svoje manželstvo zachrániť. To sa jej však nepodarilo a dnes si rozvod vybral svoju daň.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/Bch5B-pB3Ak/?tagged=brangelina

V posledných mesiacoch sa nevedelo, ako je to s ich manželstvom. Na povrch vyplávali informácie o rozvode, neskôr o záchrane manželstva. Aj ich okolie si myslelo, že manželskú krízu nakoniec prekonajú.

Ako to už býva pri slávnych pároch, aj tomuto uškodilo to, že ich pozná azda každý na svete. V každom prípade ale Angelina a Brad brali ohľad na svoje deti a snažili sa ich zo všetkých síl ochrániť. To však nedokázali na sto percent.

View this post on Instagram

💙 #brangelina

A post shared by angelinajolie💙 (@wonderfullangelinajolie) on

Hádky, diskutovaná nevera a nakoniec šokujúca informácie o tom, že sa Angelina ide vydávať za známeho podnikateľa. Aj toto všetko ste mohli zaznamenať na titulkách časopisov.

View this post on Instagram

💙 #brangelina

A post shared by angelinajolie💙 (@wonderfullangelinajolie) on

Nedávno sme zachytili informáciu, že by mali Angelina a Brad stráviť Vianoce spolu s deťmi, ako jedna rodina. Síce sa k sebe nechcú vrátiť, ale to nie je dôvod na to, aby nemysleli na svoje deti. Obdobie sviatkov je predsa ideálny čas na nové začiatky. Možno aj pre tento obľúbený hviezdy pár.

V dobe najväčšej krízy Angelina výrazne schudla. Podľa všetkého vážila len 35 kilogramov, čo je dokonca menej ako váži jej 11-ročná dcérka Shiloh.

Zdravie je dôležité a to si uvedomila aj herečka. Preto urobila dôležité opatrenia, aby bola pre svoje deti tou najlepšou mamou. Čo viac potrebujú deti, keď vidia, ako sa rozpadá vzťah ich rodičov? Ak doma majú usmievajúcu sa a starostlivú mamu, je prijatie rozvodu možno o niečo ľahšie.

Tak ako každý, aj my možno v kútiku duše dúfame, že sa k sebe herecký pár vráti. Či to tak naozaj bude, však vedia najlepšie oni dvaja.

Pozri aj: Už žiadne experimenty na vlastných deťoch! Toto sú zlaté pravidlá proti horúčke, ktoré by mal poznať každý jeden rodič

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), inquisitr.com

Najnovšie články