Brad Pitt podľa novinárov prehlásil, že Angelina absolútne nezvláda výchovu ich detí. Bude ich nakoniec vychovávať on?

Lucia Mužlová

V poslednej dobe sa o tomto hviezdnom páre objavuje stále viac a viac informácií. Niektoré zdroje tvrdia, že Angelina Jolie a Brad Pitt sa k sebe vrátili, iné zdroje takéto udobrenie úplne odmietajú. Aj nedávno bol jeden novinár svedkom ich spoločného stretnutia a vraj keď sú spolu, je to ešte horšie, ako keď nie sú.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BZjYjbzBMAA/?taken-by=brangelinaofficial

Brad najnovšie povedal, že nesúhlasí s tým, ako Angelina vychováva ich deti. Podľa všetkého nedokáže zvládať všetky svoje povinnosti. Dokonca sa mal vyhrážať, že ak nezmení svoj postoj, bude ju žalovať.

https://www.instagram.com/p/BZUMzF4BtyZ/?taken-by=brangelinaofficial

Brad je presvedčený o tom, že Angelina sa o deti nestará dostatočne, že deti nemajú dobré vzdelanie a vraj dokážu v škole manipulovať učiteľmi vo svoj prospech.

Brad by chcel, aby deti chodili do súkromných škôl, o čom Angelina nechce ani počuť.

https://www.instagram.com/p/BZWQbT5Ba_C/?taken-by=brangelinaofficial

Hercovi taktiež prekáža voľnosť, akú majú deti pri obliekaní a vyjadrovaní svojich názorov. V skutočnosti si myslíme, že len chce ochrániť svoje deti od všetkej pozornosti verejnosti, ktorá je v týchto dňoch naozaj obrovská a ten tlak si my, bežní ľudia, ani nedokážeme predstaviť.

https://www.instagram.com/p/BZMAufWBbUr/?taken-by=brangelinaofficial

„Angelina verí, že deti by nemali byť nijako obmedzované. Deťom dovolí jesť vo fast foodoch a na večeru majú pokojne tanier plný sladkostí. Taktiež môžu spať koľko chcú a budia sa až okolo obeda alebo poobede,“ povedal anonymný zdroj.

https://www.instagram.com/p/BZF0oXGB0jU/?taken-by=brangelinaofficial

To, kde a aká je pravda zatiaľ nemôže povedať nikto. Len oni sami vedia, čo im vo vzťahu prekážalo natoľko, že musel skončiť. Myslíte si, že k sebe ešte nájdu cestu?
zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)