David Beckham uverejnil fotografiu so svojou dcérou, ktorá pobúrila svet. Čo sa ľuďom nepozdáva?

Lucia Mužlová

Je niečo zlé na tom, keď otec pobozká svoju dcéru na ústa? Podľa mnohých áno. Odporúčame teda zamknúť dvere, dobre zavrieť okenice, pretože moralizujúci dav si možno nájde cestu aj k vám, ak to robíte. Ak dáte svojmu dieťaťu obyčajný bozk z lásky na pery.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Tentokrát sa ľudia pohoršujú nad fotografiou známeho futbalistu Davida Beckhama, ktorý bozkáva svoju 7-ročnú dcérku. Ľudia asi naozaj nemajú čo na práci. Fotografia s dcérou Harper bola uverejnená na Instagrame, kde sa spustil hotoví hon na čarodejnice.

Niektorí fanúšikovia dokonca za obyčajnou pusou vidia akési zneužívanie, pedofíliu a sú presvedčení, že takáto otcovská náklonnosť je chorá. V roku 2018 sú takéto obvinenia naozaj vážne a nemyslíme si, že je správne reagovať pod vplyvom emócií, pretože nikdy neviete, čo tým môžete spôsobiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

„Nemôžete bozkávať svoju dcéru na pery, je to nechutné!“ písali ľudia. Ak teda niekomu príde takáto fotografia nechutná, nehovorí to skôr niečo o danom človeku ako o samotnom futbalistovi? Vlastný otec nemôže pobozkať vlastnú dcéru? Podľa mnohých očividne nie. Ak na tejto fotografii niekto vidí sexuálny podtón, zrejme niečo nie je v poriadku. Ako to vnímate vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Pozri aj: Toto sú tie najdojímavejšie svadobné fotografie. Nevesta však svojmu ženíchovi „áno“ nikdy nepovedala

Lucia M., unilad.co.uk

Najnovšie články