Dizajnéri navrhli šaty, ktoré vás ochránia pred koronavírusom, okamžite boli vypredané. Ľudia však nad nimi krútia hlavou

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Rúška sa stali súčasťou našich bežných dní a od posledných vyhlásení je to ešte viac. Veľmi často sa však stáva aj to, že si ho zabudneme doma.

Keďže v súčasnej dobe nás pravdepodobne za nenosenie rúška čaká aj pokuta, dizajnéri oblečenia prišli s riešením, nad ktorým však mnohí ľudia krútia hlavou. Ako informoval portál Metro, pokiaľ ste si zabudli rúško alebo šatku pri ceste do obchodu, možno výs poteší, že PrettyLittle Thing má riešenie. Značka online oblečenia vytvorila šaty so zabudovanou prekrývkou tváre.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @lottiemossdaily,

Šaty boli vypredané

Šaty vytvorili už predtým, ale boli veľmi rýchlo vypredané, teraz ich však doplnili a opäť sú dostupné. Predvádzala ich modelka Lottie Moss. Šaty sú cenovo dostupné, stoja 15 libier (približne 16 eur a 56 centov). Je veľmi pravdepodobné, že sa opäť rýchlo vypredajú, a to napriek tomu, že mnohé ženy sú z nich zmätené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FASHION • BEAUTY • LIFESTYLE (@prettylittlething),

Názory sú rôzne

“Šaty sú navrhnuté s minisukňou a dlhými rukávmi a tak, aby si žena mohla zavesiť vrch okolo uší, keď ide do obchodu alebo do verejnej dopravy,” tvrdí popis. Zároveň je však možné nosiť ich aj bez toho a vyzerá ako úplne bežné oblečenie. Aj keď to vyzerá trochu neobvykle a má to aj svojich odporcov, veľa ľudí si tento nápad obľúbilo. Niektorí ľudia však poukazujú na to, že samotné rúško by sme nemali mať na tvári viac ako niekoľko hodín a že po každom použití by sa mali šaty hneď vyprať, takže to nie je veľmi praktické.

Tiež je faktom aj to, že ženy, ktoré nosia make-up, ho takto budú mať aj na nových šatách. Čo na tento módny trend hovoríte vy?

0
Komentovať