Herečka Sandra Bullock predáva svoj plážový dom. Keď uvidíte tú nádheru, budete ho chcieť okamžite kúpiť

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR/Profimedia

Sandra Bullock je americká filmová herečka, ktorú preslávil najmä film Nebezpečná rýchlosť. Okrem herectva sa vo veľkom venuje charite, ktorej darovala už niekoľko miliónov, ktoré zarobila účinkovaním v rôznych filmoch. Randila s Matthewom McConaugheym a bola aj vydatá, no manželstvo jej nevyšlo. Sama vychováva dve adoptované deti.

Aktuálne dala na svoj plážový dom až 50% zľavu. Herečka Sandra Bullock predáva svoj plážový dom za 3,3 milióna dolárov, čo je v prepočte niečo okolo 3 miliónov eur. Cenu musela niekoľkokrát znižovať a to práve kvôli tomu, že v pôvodnej sume sa jej ho nedarilo predať. Ako informuje DailyMail, pôvodne stál až 6 miliónov.

Foto: Profimedia

Dom má 4 spálne a tri veľké kúpeľne. Je kompletne zariadený, má krásnu terasu s výhľadom na oceán. Nájdete tu posilňovňu a herňu, obrovskú kuchyňu, jedáleň aj obývačku. Pri dome sa nachádza aj bazén a vo vnútri krásny otvorený priestor s krbom. Všetko je ladené do svetlých farieb a dominujú prírodné materiály. Dom má dokonca vlastný súkromný vstup na pláž. Krásnym prvkom sú hojdacie siete a drevená hojdacia lavica na terase domu. Stačí sa len usadiť a vychutnať si šálku kávy alebo pohár vína pri západe slnka.

0
Komentovať