Herečku z Mama na prenájom obviňovali, že si dala zväčšiť pery. Fotkou z detstva dokázala pravdu, nič si spraviť nedala

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Herečku známu z televíznych obrazoviek už nebavilo počúvať obvinenia, že si dala napichať pery. Rozhodla sa všetkým kritikom odpovedať jednoducho – zverejnila fotografiu z detstva. 

Článok pokračuje pod videom ↓

31-ročná Kristína Kanátová si zahrala najmä v seriáloch a diváci ju môžu poznať napríklad z Mamy na prenájom alebo z Červených pások. Tí menší si ju zas mohli zapamätať ako princeznú Dianu z rozprávky Zázračný nos, kde mala následkom kliatby veľký nos. A hoci má v skutočnosti naozaj súmernú tvár, v reálnom svete ju ľudia obvinili z toho, že má akési veľké pery, ktoré podľa nich určite nie sú prirodzené.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Rozhodla sa dokázať pravdu

Kristína nemá problém hovoriť otvorene a viackrát sa vyjadrila napríklad na tému duševného zdravia. A hoci sa väčšinou vyjadruje k vážnejším témam a nemá problém ozvať sa aj na kritiku, tentoraz sa pozastavila nad otázkou na jej vzhľad. Niekto sa jej totiž uprostred rozhovoru opýtal, či má napichané pery. Napísala o tom na sociálnej sieti.

„Celé detstvo som sa cítila čudná, že mám väčšie pery ako iné deti. Aj sa mi dosť smiali. Že mám veľké gamby. Že vyzerám ako opica. Dokonca, že mám asi “negerských” predkov. Seriózne. Miliónkrát zazneli aj komplimenty, ale zbytočne. A teraz je to takto. Už niekoľko rokov dokolečka čelím otázkam, či som bola na botoxe,“ priznala herečka.

„Tak si vravím, že už stačí. Odpovedám takto hromadne a poslednýkrát, lebo na svete sú naozaj oveľa podstatnejšie veci, ktoré stoja za vašu aj moju pozornosť,“ uzavrela Kristína, ktorá popri fotkách z detstva ukázala aj komentáre, v ktorých ju ľudia označili za „neprirodzenú“ a „napichanú“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Kan (@kristina__kanatova)

Najnovšie články