Keď ženy dosiahnu svoje. 20+ trpiacich mužov, ktorí sú nútení robiť dokonalé zábery svojim polovičkám a internet sa nejde prestať smiať

Lucia Mužlová

Napriek tomu, že táto sociálna sieť nie je výhradne určená mladým ľuďom, tí tu určite majú prevahu. A ako je to so všetkým, aj tu prevládajú isté stereotypy. Napríklad typické fotky influencerov od chrbta, ktoré reprezentujú ich dokonalý život. Pravda je však v skutočnosti niekde úplne inde.

Ľudia na sociálnych sieťach síce svoje životy prezentujú ako dokonalé, nikdy nekončiace dobrodružstvo, no musíme pochopiť fakt, že toto celé je len pretvárka. Rovnaké problémy, aké rieši väčšina mladých ľudí, riešia aj tí, ktorí ovplyvňujú svoje publikum. Sociálne siete môžu byť skvelé na udržiavanie kontaktu s našim okolím, no v skutočnosti v nás prebúdzajú nezdravú súťaživosť.

Následkom toho máme potrebu docieliť dokonalý život aj my. Avšak dokonalosť neexistuje. A takáto strastiplná cesta vás čaká, ak budete chcieť svoj život prezentovať, ako absolútne dokonalý.

Pozri aj: Ohavný čin, ktorý nemá obdobu. Tínedžeri poliali postihnutú ženu vodou, hádzali do nej vajíčka a vysypali na ňu múku

boredpanda.com

Najnovšie články