Let´s Dance v znamení veľkých prekvapení. Hviezda večera mnohých zdvihla zo stoličiek

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (letsdance.markiza)

Let´s Dance má za sebou piate kolo a tanečné schopnosti všetkých súťažiacich sa z kola na kolo zlepšujú. Ukazujú sa tiež nové želiezka v ohni, o ktorých nikto nepredpokladal, že sa im bude až tak dariť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Samozrejmosťou bol tanečný výkon Jána Koleníka, ktorý získal zatiaľ najviac bodov v tejto sérii a síce 39. Jediný, kto mu nedal plný počet bodov, bol Ján Ďurovčík, aj tak ho však potešil deviatkou. Za veľké želiezko v ohni porota označuje aj Zuzku Šebovú, ktorá si tanec veľmi užíva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Najlepší tanečník neprekvapil

Opäť mnohých prekvapila Dominika Cibulková a síce hlavne outfitom a čiernou parochňou. Za najväčšie prekvapenie večera však mnohí označili Adama Bardyho, ktorý spolu so svojou partnerkou Dominikou Roškovou postavili na nohy takmer všetkých. Chvály sa dočkali aj od poroty, pričom tanečné schopnosti vystihol aj Ján Ďurovčík.

Želiezko v ohni?

Šou musel opustiť obľúbený moderátor Michal Kovačič. Napriek tomu, že ho mnohí ľudia neoznačovali za dobrého tanečníka, z týždňa na týždeň sa zlepšoval. Spomenuli dokonca aj to, že je dôkazom toho, že tancovať sa môže naučiť každý.