Ľudia žiadajú, aby škola vyhodila učiteľku. Má podľa nich príliš veľký zadok, jej reakcia je neuveriteľná

Dana Kleinová

Foto: Instagram (toyboxdollz)

Učiteľka zo základnej školy čelí kritike. Ľudia na internete totiž tvrdia, že sa oblieka neadekvátne a vraj naschvál pózuje na školských fotkách tak, aby vynikli jej krivky. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál OutKick, učiteľka výtvarnej výchovy na základnej škole v New Jersey sa rýchlo stala populárnou na sociálnej sieti a nazbierala si milión sledovateľov po tom, ako zverejnila fotografie z jej triedy, na ktorej je vidieť jej veľký zadok. Popri fanúšikoch si však vybudovala aj veľkú základňu neprajníkov, ktorí tvrdia, že by vôbec nemala učiť. Učiteľka menom Roxsana Diaz sa však nenechala zahanbiť a kritikom poslala jasný odkaz.

Vraj sa oblieka nevhodne

Po tom, ako učiteľka zverejnila na sociálnych sieťach fotky zo svojich hodín, spustila sa na ňu vlna kritiky. Ľudia tvrdili, že deti nemajú šancu sústrediť sa, keď neustále majú pred sebou jej veľký zadok a zároveň vysvetľovali, že žena sa určite pretŕča naschvál. Ďalší sa jej v tomto ohľade zastali, tvrdiac, že nemôže za svoje proporcie, no dodali, že by mala robiť viac, aby svoj zadok zakryla, napríklad svetrom, namiesto toho, aby ho zvýrazňovala tesným oblečením.

„Nemám problém s tým, že sa oblieka tak, ako sa oblieka. Očividne má určitú postavu, ktorú by nemala skrývať viac ako ktorýkoľvek iný učiteľ. To znamená, že z jej fotiek je jasné, že sa aktívne snaží predviesť svoj zadok pred fotoaparátom. A robiť to v triede s deťmi je jednoducho zvrátené,“ píše jeden komentujúci. Ďalší sa hneď pridal a napísal: „Je fakt smutné, že si fotíš zadok počas hodiny.“ Ľudia zároveň skonštatovali, že tieto fotografie musel fotiť jeden z jej žiakov, čo im pripadalo neprípustné, keďže učiteľka učí na prvom stupni.

Situácia napokon vyústila do extrému, keď ľudia začali požadovať, aby bola žena prepustená. Táto požiadavka pramenila čisto z reakcie na jej vzhľad a fotografie, keďže prišla od ľudí, ktorých deti ani neučí.

Posiela im jasný odkaz

Najnovšie články