Mamička svojím vyhlásením šokovala mnohých ľudí. Už teraz má nakúpené vianočné darčeky na budúci rok

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Niektorí ľudia potrebujú mať všetko v predstihu pripravené a zorganizované. Jedna mamička však teraz priznala, že už má v súčasnosti nakúpené vianočné darčeky na rok 2023.

Ako informoval portál Tyla, niektorí ľudia práve takto riešia problémy s organizáciou. Jedna žena priznala, že v skutočnosti už dokončila všetky vianočné nákupy na budúci rok. Na jednej facebookovej skupine zdieľala fotografiu svojho nákupného vozíka, ktorý bol preplnený až cez okraj.

Urobila to hlavne kvôli cenám

„Toto sú moje budúcoročné vianočné darčeky. Všetko na obrázku je za polovičnú cenu alebo 3 za cenu dvoch,“ napísala. Aj keď sa chcela podeliť so svojím tipom, mnohí ľudia ju poriadne skritizovali. „Fakt nechápem, ako si môžu ľudia dovoliť kupovať darčeky na budúci rok na Vianoce a majú na ne čas a miesto na skladovanie.“ „Ako si vôbec môžete dovoliť darčeky na Vianoce 2023?“

Foto: unsplash

Mnohí ju skritizovali

„Som doma bez detí, pijem baileys a fakt si neviem predstaviť nič horšie, ako teraz nakupovať.“ To je len niekoľko kritických komentárov. Žena si však myslela, že ľudia by ocenili jej tipy. „Zdá sa, že niektorí ľudia sú tu, aby ma kritizovali. Myslela som si, že toto je stránka na hľadanie výhodných nákupov bez ohľadu na deň v roku,“ povedala.

Iní si však myslia, že to nie je vôbec nič zvláštne a oplatí sa to hlavne kvôli cenám, ktoré sa skutočne oplatia. Čo si o tom myslíte vy?