Na verejnosť sa dostalo tajomstvo kráľovskej rodiny: Princezná Diana má dcéru!

Monizz

Už je to 20 rokov odkedy zomrela, no fámy a fakty z jej života sa neprestávajú šíriť rýchlosťou blesku. Princezná Diana si prešla za života strastiplnú cestu, a tak sa zdá, že šokujúce informácie sa stále množia a naberajú na sile.

Tou najnovšou má byť uniknutý fakt o údajnej Dianinej dcére, s ktorou sa stretla dokonca aj vojvodkyňa Catherine. Princovia William a Harry by teda mali mať sestru. Dospelú a dokonca staršiu než oni sami. Pýtate sa ako je to možné?

Testy pred svadbou

Skôr, než sa mala Diana vydať do kráľovskej rodiny, Alžbeta II. si mala overiť, či je schopná dať trónu potomka. Prebehnúť to malo štandardne. Na žiadosť kráľovnej mala Diana podstúpiť umelé oplodnenie, ktoré malo ukázať, či princezná je alebo nie je schopná počať potenciálneho monarchu. Časopis Globe Magazine uviedol, že princezná prešla okrem týchto testov ešte pred sobášom aj mnohými inými testami, ktoré mali dokázať, že je hodná sadnúť si vedľa najväčších panovníkov Veľkej Británie.

Experiment s umelým oplodnením mal úspech a oplodnené vajíčko sa v Dianinej maternici uchytilo. Potom však malo byť zničené, lenže to sa nestalo. Lekár, ktorý zákrok vykonával, mal transplantovať vajíčko svojej manželke, ktorá mala plod donosiť. Tá sa tak stala oficiálne náhradnou matkou teraz žijúcej Sarah, údajnej následníčke britského trónu.

Podľa informácii z kráľovského dvora o tajnej sestre vedeli aj princ William a Harry a stretnúť sa s ňou nedávno mala aj Williamova manželka vojvodkyňa z Cambridge priamo na princovu žiadosť. Ten mal ostať ohromený, keď mu Kate zvestovala, že Sarah je naozaj vernou kópiou princeznej Diany.

ofigenno.com

Hovorí sa, že kráľovská rodina mladú ženu ohrozovala a tá pod tlakom odišla do Ameriky, kde doteraz žije v ústraní so svojou vlastnou rodinou. Vzťah v trojuholníku medzi Dianou, Charlesom a kráľovnou Alžbetou II. bol predmetom diskusií po celom svete a dodnes ním aj ostáva. Mnohí kráľovnú obviňujú z krachu manželstva, ale aj z Dianinej smrti. Do akého škandálu vyústi prevalenie sa informácií o údajnej staršej sestre terajších princov, a teda aj následníčke trónu? Kráľovská rodina v súvislosti s touto témou drží tradične bobríka mlčanlivosti. Otázkou je už len to, či sa k téme vyjadrovať nechce z princípu, alebo sa snaží niečo skrývať. Čo si o celej záležitosti myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Keď je pečenie radosťou: 20+ krásnych „urob si sám“ inšpirácií na vianočné koláčiky a medovníčky

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články