Nahé ženské telá, ako ste ich ešte nevideli. 15+ šteklivých fotografií, ktoré sú nádhernou oslavou ženského tela

Lucia Mužlová

O tom, že ženská krása má naozaj magickú moc nie je pochýb. Už celé tisícročia sa však polemizuje o tom, ako „by malo“ vyzerať krásne ženské telo. Vidieť ženu, ktorá má zdravé sebavedomie, usmieva sa a je spokojná s každým centimetrom je možno nezvyčajné, ale v skutočnosti krajšia žena neexistuje.

Ak máte komplexy, vidieť ženy, ktoré sa vo vlastnej koži cítia prirodzene vám môže pomôcť vyriešiť ich. Jill Kerswill je fotografka, ktorá sa rozhodla zachytiť krásu nahého ženského tela, ktoré je pokryté pestrými trblietavými farbami.

V dnešnej spoločnosti je to tak, že už malé dievčatá sú vychovávané v duchu, že nie sú dosť dobré, dosť múdre, dosť pekné, dosť štíhle a musia to všetko napraviť. Módny priemysel nám každý deň pripomína, že my sme tie, ktoré nie sú dosť dobré na to, aby sa dostali na titulku časopisu. Táto fotoséria je oslavou ženského tela a všetkého a pozitívneho myslenia. Pripomína, že sa máme krívd z minulosti zbaviť a oslobodiť sa od nich raz a navždy.

Každá žena je jedinečná a krásna. Ak sa hanbíte za väčšie boky, zadok alebo bruško, nasledujúce fotografie vám možno pripomenú, že o svojom tele by ste mali uvažovať hlavne pozitívne. Ak sa celý život hanbíte, vedzte, že vaše okolie o tom veľmi dobre vie. Toto sú fotografie, ktoré povzbudia každú jednu ženu a sú odkazom slobody, prirodzenej nahoty, krásy a ženskosti.

View this post on Instagram

“Despite how I try to present myself outwardly I am fundamentally not a confident person. I have countless self esteem issues this has been an especial struggle of late but I try not to let this get in the way of enjoying my body and my life being the best me I can be. Thank you @positivelyglittered for helping me truly feel like a glittery goddess for a day and the beautiful people I met this day. And thank you @nocturne_images for the stunning photos which I can look at and feel beautiful. Wig by @powderroomd Flower crown by me.” @ava_von_stein_ #positivelyglittered #bodypositivity #powderroom #glitter #artisticnude #bodypaint #flowercrown #bootiful #sundaybumday #repost 📷 @nocturne_images

A post shared by Positively Glittered (@positivelyglittered) on

Pozri aj: S osudom sa popasovala inak. Žena zdokumentovala všetky štádia svojej rakoviny prsníka a dodala tak odvahu ostatným po celom svete

Lucia M.

Najnovšie články