Nezhody a krivdy hodili za hlavu. 10 hollywoodskych hercov, ktorí zostali priateľmi aj po rozchode

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Udržiavanie dobrých vzťahov so svojím expartnerom sa zdá ako niečo, čo je úplne nemožné. Keď ste známou osobnosťou, niečo takéto sa zdá ako úplne nezmyselné, pretože sa stále nachádzate v centre pozornosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Existuje však celkom dosť hollywoodskych párov, ktoré sa priatelia napriek tomu, že už nie sú spolu. Niektorí udržiavajú dobré vzťahy hlavne kvôli deťom, iným sa vzťah prirodzene vyvinul skôr do priateľstva a v láske už jednoducho nezostali. Portál Brightside informoval o známych pároch, ktoré zostali priateľmi. Toto sú hneď niekoľké z nich.

Brad Pitt a Jennifer Aniston

Vzhľadom na ukončenie ich vzťahu to bolo medzi nimi naozaj všelijaké. Ako roky plynú, ich spory sa utriasli a vedia spolu fungovať dokonca tak dobre, že jeden druhého podporujú, telefonujú spolu a Jennifer Brada pozvala aj na vianočný večierok či jej oslavu narodenín.

Foto: Profimedia

Angelina Jolie a Billy Bob Thornton

Vzťah medzi Angelinou a Billym mnohí nazývali ako najbláznivejším vzťahom v Hollywoode. Hoci boli manželmi len tri roky, fanúšikovia videli rôzne prejavy ich lásky. Nosili pri sebe kvapky svojej krvi, dali si vytetovať meno toho druhého. No napriek šialenosti dokázali byť po rozchode priateľmi, Angelina dokonca napísala niekoľko viet do jeho monografie.

Foto: Profimedia

Jennifer Lopez a Marc Anthony

Z troch manželstiev, ktorých bola Jennifer súčasťou, trvalo jej manželstvo s Marcom najdlhšie, asi desať rokov. Dnes sú veľmi dobrí priatelia, čo je dobré aj pre ich deti a Jennifer ho dokonca označuje ako svojho najlepšieho priatelia. Aj takto to môže medzi rozvedenými ľuďmi fungovať.

Foto: Profimedia

Orlando Bloom a Miranda Kerr

Rozvádzali sa len po troch rokoch manželstva, no napriek tomu ich často vidieť spolu, čo je výborné pre ich spoločného syna. Dokonca sa špekulovalo o tom, že sú zase spolu, ale vtedy začal randiť s Katy Perry a dokonca oznámili svoje zasnúbenie. Teraz čakajú aj bábätko.

Foto: Profimedia

Heidi Klum a Seal

Keď boli ešte manželmi, každý rok pred priateľmi a rodinou obnovovali svoje sľuby. Keď sa rozviedli, stále zostali dobrými priateľmi. Občas spolu dokonca zájdu na večeru.

Foto: TASR archív

Demi Moore a Bruce Willis

Či už to spôsobili ich tri deti, alebo 15 rokov manželstva, Bruce a Demi dokázali zostať dobrými priateľmi. Zdá sa, že aj teraz sú si stále celkom blízki, pretože sa často stretávajú a Demi má dobrý vzťah aj s Bruceovou súčasnou manželkou.

Foto: Profimedia

Reese Witherspoon a Ryan Philippe

Ich manželstvo trvalo asi päť rokov, no majú spolu dve deti Evu a Deacona. Stále sa snažia byť pre svoje deti tým všetkým a teda sa snažia aj udržiavať dobré vzťahy. Vychovávajú ich v harmónii a mieri.

Foto: Profimedia

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Boli spolu viac ako desať rokov a majú spolu krásne dve deti. Ich rozpad označili ako vedomú separáciu a neklamali, pretože ich stále ľudia často vidia spolu. Povedali, že spolu veľmi radi trávia čas, a to napriek tomu, že už sú od seba.

Foto: Profimedia

Cameron Diaz a Justin Timberlake

Cameron Diaz a Justin Timberlake spolu boli štyri roky, keď oznámili, že sa rozchádzajú. Napriek tomu sa dohodli, že budú spolu účinkovať vo filme Mrcha učiteľka. Cítia sa dobre v spoločnosti jeden druhého a Cameron povedala, že sú veľmi dobrými priateľmi.

Foto: Profimedia

Emma Stone a Andrew Garfield

Po štyroch rokoch vzťahu sa v roku 2015 rozhodli, že to ukončia, ale aj tak sú často spolu. Keď vyhrala v roku 2017 Zlatý glóbus, Andrew jej veľmi fandil.

Foto: Profimedia

Dokázali by ste sa vy priateliť so svojím expartnerom?

Najnovšie články