Nie je to Kate Middleton ani Meghan Markle. Toto je podľa vedcov najatraktívnejší člen kráľovskej rodiny

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Nie je to Kate Middleton ani Meghan Markle. Za najkrajšieho člena kráľovskej rodiny bola vyhlásená princezná Diana. Vedci na to použili starogrécky „zlatý rez“.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla je jednoznačnou jednotkou medzi pohľadnými členmi kráľovskej rodiny zosnulá princezná Diana. Ako uvádza chirurg z Harley Street, Julian De Silva, na tváre známych princezien použil techniku Grékov, podľa ktorej určovali krásu, čiže zlatý rez.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Diana Spencer (@princesdianaa)

Prvé tri miesta sú jasné

Diana získala najviac, a to skóre 89,05 %. Takmer všetky črty jej tváre okrem brady, pier a obočia, dosiahli viac ako 90 % a aj tieto časti získali skóre nad 85 %. Podľa doktora sú Diana, Meghan a Kate veľmi krásne ženy, avšak podľa gréckeho zlatého rezu fyzickej dokonalosti je na vrchole práve Diana.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Queen Rania Al Abdullah (@queenrania)

„Diana získala vysoké skóre za tvar tváre, šírku nosa aj čelo. Mala vysoké skóre. Najnižšie dosiahla brada a pery, ktoré sú trochu tenké a nevýrazné. Táto technika označila za druhú najkrajšiu jordánsku kráľovnú Raniu, ktorá dosiahla skóre 88,9 %. Kráľovná Rania je teda najkrajšia žijúca kráľovná.“

Takto sa umiestnili Meghan a Kate

Podľa doktora je ďalšou v poradí zosnulá princezná Grace z Monaka, známa ako Grace Kelly, ktorá dosiahla 88,8 %. Jej krása je nadčasová a za oči, ich šírku a umiestnenie, získala 99,8 %. Na štvrtom mieste sa umiestnila Meghan Markle, o ktorej lekár povedal, že má veľmi blízko k tomu, čo Gréci označovali za dokonalú tvár. Získala 87,7 %, a to hlavne vďaka symetrii jej čŕt.

Na piatom mieste sa umiestnila Kate Middleton, ktorá dostala 86,82 %. Kate vyniká silou očí a tiež rozostupom medzi nosom a perami. Jej čeľusť a brada je však podľa odborníkov na tom trochu slabšie.