Nočná mora v svadobnom salóne. Žena si vybrala vysnívané šaty a pracovníčka jej povedala, že má prestať jesť

Dana Kleinová

Foto: Reddit (DyingGravy)

Žena našla svoje vysnívané svadobné šaty, no počas prvej skúšky nešlo všetko podľa jej predstáv. Zamestnankyňa salóna jej poradila, aby začala jesť menej.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, nájsť tie pravé svadobné šaty niekedy môže byť výzva. Tejto žene sa to podarilo, avšak tragédia čakala za rohom. V momente, ako si ich totiž oblieka na prvej skúške šiat, všetko jej sebavedomie zmizlo po poznámke asistentky salóna. Žena teraz netuší, čo má robiť a so svojou dilemou sa obrátila na internet.

I think my dress is too small…
byu/DyingGravy inweddingdress

Kázala jej nepribrať

Žena pomenovala svoj príspevok: „Myslím, že moje šaty sú mi malé.“ Neskôr vysvetlila, že si šla do salónu vyskúšať svoje vybrané šaty, ale keď si ich obliekla, nebola si nimi istá.

„Práve dnes som mala svoju prvú skúšku šiat a myslím, že moje šaty sú príliš malé,“ prezradila žena a dodala: „Dokonca aj svadobná asistentka mi povedala ‚len nepriberaj‘.“ Tam však komentáre asistentky neskončili, keďže žene poradila, aby si už nedávala hamburgery, ak sa chce pred svadbou vojsť do šiat. Žena sa tak už na svoje vysnívané šaty nedíva ako na niečo krásne, ale naopak nevkusné.

„Tie šaty sa mi páčia, ale predná časť sa mi zdá taká nevkusná,“ dodala žena. Poprosila preto ľudí, aby jej povedali, čo si myslia a aby k nej boli úprimní, a presne to aj dostala.

Ľudia boli úprimní

„Mám pocit, že na týchto fotkách tie šaty určite nosia teba a nie ty šaty. Nie som si istá, či sú príliš tesné, alebo čo sa deje, ale vyzeráš v nich nevkusne,“ povedala jej jedna komentujúca a ďalšia sa hneď pridala: „Mám pocit, že veľa reakcií je len od ľudí, ktorí sa snažia byť milí. Vyzerá to nevkusne a chaoticky. Ak to nebol vzhľad, po ktorom ste túžili pri kúpe šiat, spravte scénu.“

„Musíte si dávať pozor na jedlo? Máte takú krásnu postavu. V týchto šatách to nie je vidieť. Držte sa svojho vnútorného pocitu. Vo svoj špeciálny deň by ste sa mali cítiť uvoľnene a šťastne,“ odkázala jej tretia. Ďalšia hneď súhlasila s tým, že sa žena v šatách topí a tým pádom nevynikne jej postava a vôbec to nie je tým, že by mala schudnúť.

Čo si myslíte vy?

Najnovšie články