Nohy si položila do nádoby so soľou. Budete naozaj prekvapení, keď zistíte, čo táto soľná očista urobila s jej telom

Lucia Mužlová

takprosto.cc

U mnoho národov sveta je soľ symbolom čistoty a poctivosti. Niet divu, že je soľ zaraďovaná do mnohých kozmetických, ale aj liečivých procedúr. Soľ sa už dlhšie používa pri tzv. očiste tela a pokožky a jej hlavná výhoda je najmä silný kladný náboj, ktorý obsahuje.

Článok pokračuje pod videom ↓
sol1
takprosto.cc

Soľ je schopná pritiahnuť a absorbovať negatívnu energiu počas niekoľkých minút, a preto odporúčame, aby ste nestrácali čas a urobili si relaxačný zábal alebo teda procedúru. Občasná očista je pre naše telo i dušu veľmi dôležitá.

Pre takúto očistnú soľnú terapiu budete potrebovať lavór alebo veľkú misku, do ktorej sa vám zmestia obe nohy a budete sa hlavne cítiť pohodlne. Taktiež si pripravte morskú hrubozrnnú soľ a postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

Rituál soľnej očisty

sol2
takprosto.cc

Rituál robte v miestnosti, ktorá je izolovaná od vonkajšieho aj vnútorného hluku, niekde v pokoji, kde môžete relaxovať. Mali by ste byť čo najmenej rozptýlené okolím. Pripravte si veľa kamennej soli. Určite vám nemusí byť ľúto väčšieho množstva. Potom už len položte obe chodidlá do soľného zábalu a pokojne si trochu premasírujte nohy. Následne už len relaxujte dovtedy, pokiaľ vám je pohodlne.

sol3
takprosto.cc

Snažte sa mysľou posielať všetky negatívne myšlienky smerom von cez nohy. Predstavujte si, ako všetky zlé veci odchádzajú práve do soli. Neváhajte a pokojne sa postavte a prešľapávajte, urobíte len dobre. Čím viac energie budete cítiť, tým je čistenie účinnejšie. Môžete prípadne aj skákať, otáčať sa a hrať sa so zrnkami.

Keď budete mať pocit, že všetka negativita je preč, očistite svoje nohy a chvíľu si poseďte, aby ste načerpali novú energiu. Nastáva posledná fáza liečby. Soľ zabaľte do tašky alebo spláchnite v záchode. Musí odísť z vášho domu. Nezabudnite sa v duchu poďakovať.

sol4
takprosto.cc

Táto očista je skvelá pre všetkých, ktorí majú v živote nejaké ťažkosti a trápia sa niečím vážnym. Aplikovať ju môžete aj keď máte zlú náladu a chcete prísť na nové myšlienky. Vyskúšajte a uvidíte, či to funguje. Každý jedenkrát je táto očista účinnejšia. Tradične by ste dokonca mali túto soľ vysypať do rieky. Vedeli ste?

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho a šírte túto skvelú očistu.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

 

Najnovšie články