Od tejto chvíle čistím svoj sprchový kút už len s týmto domácim čističom, ktorý si aj vy vyrobíte za pár minút

Lucia Mužlová

thatsmycleaner.net

Sprchový kút je veľká výzva aj pre tých, čo milujú upratovanie a čistenie. Väčšinou tam strávime veľa času, ak chceme samozrejme dosiahnuť dokonalú čistotu. Ak však dávate prednosť rýchlemu, no dôkladnému čisteniu, máme pre vás skvelý trik. Tento čistiaci prostriedok vás nebude stáť takmer nič, no skvele vyčistí aj tú najodolnejšiu špinu.

V kúpeľni sa takisto nachádza mnoho kozmetických potrieb, ako napríklad parfumy. Viete však ako rozoznať „fejk“ od toho pravého? Vďaka týmto 9 radám na to prídete raz dva a už nikdy neminiete peniaze za falzifikát.

sprchovykut1
takprosto.cc

Budete potrebovať:

1 lyžica prostriedku na umývanie riadu

1 lyžica octu

nádoba s rozprašovačom

špongia

ochranné rukavice

Postup:

Ocot zohrejte v mikrovlennej rúre, no mal by ostať len teplý, nie horúci. Následne ho zmiešajte s tekutým čistiacim prostriedkom na riad a roztok nalejte do nádoby s rozprašovačom.

sprchovykut2
pmmolnar

Sprej nastriekajte na sklo v sprchovom kúte, no nevynechajte ani podlahu a rôzne zárezy. Pomocou špongie prostriedok dobre rozotrite po celej ploche sprchového kútu a nechajte ho pôsobiť minimálne 30 minút. Potom už len stačí prostriedok zmyť studenou vodou a prípadné nečistoty ešte dočistiť hubkou.

sprchovykut3
groutpro.com

Upratovanie nemusí byť len drina. S týmto čistiacim prostriedkom sa váš sprchový kút bude lesknúť bez veľkej námahy.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

0
Komentovať