Poznáme ženský ideál. Tento typ mužov privádza ženám ten najintenzívnejší orgazmus

Lucia Mužlová

My možno poznáme odpoveď. Vyzerá to tak, že sex nie je všetko a ženy majú radšej mužov, ktorí predstavujú stelesnenú zodpovednosť. Takže zrejme je ten správny čas dospieť. Avšak priznajte sa, kto nemá rád ľudí, ktorí vás dokážu rozosmiať až k slzám? Miluje ich každý. A podľa novej štúdie publikovanej v Socioaffective Neuroscience & Psychology muži, ktorí sú vtipní, kreatívni a emočne otvorení, dokážu u žien docieliť omnoho intenzívnejší orgazmus.

Vedci testovali 103 slobodných žien vo veku od 20 do 69 rokov, ktoré sa zúčastnili 71 minútového prieskumu, ktorý skúmal ich sexuálnu minulosť. Ženy, ktoré boli vo vzťahu, neboli súčasťou prieskumu, pretože sa predpokladá, že by neboli úprimné a svojho súčasného partnera by nadniesli. Prieskum mal zistiť, aké črty u mužov dopomáhajú k príjemným orgazmom. Atraktivita mala byť faktorom, ktorý bol najlepším prostriedkom k docieleniu orgazmu. Tento fakt naznačuje, že príťažlivosť ženám pomáha užiť si intímne chvíle omnoho intenzívnejšie.

Unsplash

Avšak tvrdenia dokázali, že príťažlivosť nebola založená na peknom vzhľade. „Vzorec, ktorý sme našli, tvrdí, že ženy majú radšej mužov, ktorí reprezentujú investíciu do budúcnosti a zdvorilosť. Uprednostňujú vernosť a otvorené emócie pred tradičnými ukazovateľmi, ako dobré gény a mužnosť.“ Podľa prieskumu najlepší zážitok ženy dosahujú u mužov, ktorí majú kladné charakterové vlastnosti. „Partneri, pri ktorých ženy dosahovali silný orgazmus, boli vtipní, kreatívni, oduševnení, verní a mali príjemnú vôňu.

Unsplash

Vedci však hovoria, že ich štúdia nie je celkom presná, pretože ženy, ktoré mali týchto partnerov, sa mohli jednoducho cítiť v ich prítomnosti dobre. A tak všetko záleží na osobných preferenciách. Aj napriek tomu zábavná duša a príjemná osobnosť nie je nikdy na škodu.

Pozri aj: Lina Medina: Najmladšia matka na svete, ktorá prepísala históriu medicíny. Svojho syna porodila vo veku 5 rokov

zdroj: babskeveci.sk, iflscience.com

0
Komentovať