Práca snov pre každého milovníka vín. Takto ich môžete ochutnávať zadarmo a k tomu aj 228 eur

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Množstvo ľudí teraz častejšie siahne po poháriku vína, pretože sa potrebujú večer trochu uvoľniť. Určite si na to dávajte pozor, ak však patríte k tým, ktorí si víno naozaj vychutnávajú, možno pre vás máme prácu snov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niektorí ľudia sa cítia doma skutočne zle. Hlavne tí, čo sú iba sami a pozerajú sa do štyroch stien. Na pohár vína večer sa preto mnohí ľudia tešia a aspoň na chvíľu majú pocit, že život je fajn. Portál Mirror však informoval o neuveriteľnej ponuke, ktorá je pre mnohých milovníkov vína prácou snov.

Foto: unsplash

Ochutnajte a budete mať aj zaplatené

Čo keby ste ochutnávali vína a mali za to ešte zaplatené? Vína HUN hľadajú niekoho, kto by sa stal ich prvým ochutnávačom vín. HUN so sídlom v Londýne otriasa trhom a ponúka víno v recyklovateľnej plechovke. Značka si myslí, že urobila najlepšie rozhodnutie, avšak chce najprv zistiť či je v súlade s vysokými štandardmi. Kandidátovi, ktorý to vyhrá, dodajú ročnú dodávku vína až ku dverám a 200 libier k tomu.

Foto: unsplash

Spätná väzba

Musí tiež ponúknuť spätnú väzbu o tom, čo si o víne myslí. Dostanete teda víno až k vašim dverám, môžete relaxovať a ochutnávať na pohovke a nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti, iba vášeň pre víno. Ak si myslíte, že to zvládnete, jediné čo im musíte dať vedieť je, aké je vaše obľúbené víno. Musíte mať, samozrejme, viac ako 18 rokov.