Rytmus nebol jej prvou voľbou. Jasmina roky túžila po tomto mužovi, prezradila to na ňu jej mama

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Rytmus a Jasmina tvoria pár už roky a spoločne vychovávajú synčeka. Najnovšie však mama obľúbenej moderátorky priznala, že Rytmus nebol prvou voľbou jej dcéry.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jasmina Alagič Vrbovská je rodinne založená žena, ktorá svoju lásku k manželovi, synovi, i celej rodine dokazuje neustále. Skvelý vzťah má aj so svojou mamou, no ako jej mama priznala, v puberte to s ňou nemala ľahké. Jasmina jej totiž liezla na nervy pre niečo, čo by ste od nej rozhodne nečakali. Píše o tom portál Topky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Chcela si vziať iného

„To bolo strašné!“ opísala Jasminina mama obdobie, kedy jej jej dcéra pílila uši tým, že tvrdila, že jej nik nezabráni v tom, aby si vzala muža svojich snov. Ako 12-ročná bola totiž obľúbená moderátorka odhodlaná vydať sa za Eminema. A hoci sa jej to nepodarilo, predsa len si v dospelosti získala srdce úspešného rapera.

„A tu dnes stojíme o 20 rokov neskôr s trošku osmahlejšou verziou. A pozrite, manifestujte a jedného dňa sa to stane,“ žartovala Jasmina, na čo jej mama dodala: „Vo sne by mi nenapadalo… ja vlastne dodnes nechápem, kto je môj zať… ale proste ho máme a zaplať Pán Boh, je asi normálnejší ako ten Eminem. Neviem.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič – JA (@jasminaalagic.ja)

Najnovšie články