Snúbenci sa nemôžu dočkať, kedy mužova mama zomrie. Keď zistíte, aký je dôvod, budete súhlasiť

Dana Kleinová

Foto: Pixabay

Jedna žena sa obrátila na internet s priznaním, ktoré určite šokuje mnohým. S priateľom totiž čakajú, kedy jeho mama zomrie, aby sa mohli zobrať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, na ich internetovú poradňu sa obrátila žena, ktorá priznala, že sa chcú so snúbencom zosobášiť, no plánujú to urobiť až potom, ako jeho mama zomrie. Práve totiž bojuje so zákernou chorobou a oni dúfajú, že tento boj prehrá, keďže stojí v ceste ich šťastiu.

Foto: Pexels

Šokujúce priznanie

Žena sa obrátila na internetovú poradňu a vysvetlila, že jej svokra vždy hovorila: „Odsťahuje sa odo mňa len cez moju mŕtvolu.“ A presne tam vždy končila nádej na spoločnú budúcnosť páru.

„Má rakovinu a obaja sa modlíme, aby zomrela v pokoji, ale zdá sa, že jediné, čo chce urobiť, je vytvoriť čo najviac sporov medzi mojím snúbencom a mnou,“ vysvetľuje žena vo svojom priznaní. Zároveň dodáva, že v súčasnosti jej svokra už ani nedvíha telefón a neodpisuje na správy a navyše ovplyvňuje správanie jej snúbenca.

„Stačia tri dni u nej doma, keď jej nosí a robí všetko od vody, cez kávu až po jedlo, hoci je stále zdatná a všetko zvládne bez problémov sama, a on sa potom ku mne správa hnusne,“ vysvetlila žena svoj problém.

Žena preto začala rozmýšľať, čo má urobiť a dokonca chce byť milšia k svokre, hoci ju označuje za nenávistnú, no netuší, kde začať.

Poradkyňa radí

Najnovšie články