Mama pridala fotografiu s jej synčekom a dostala nečakanú odozvu. Ľudia ju prosia, aby ho už neukazovala

Dana Kleinová

Foto: Instagram (risewithraedynhayz)

Mama zdieľala fotky svojho malého synčeka online a ľudia ju prosia, aby prestala. Ona sa však nevzdáva a pre kritikov má jasný odkaz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, v tejto modernej dobe sa sociálne médiá stali magickým nástrojom, ktorý všetci používame na to, aby sme zostali v kontakte a zdieľali fotografie nášho každodenného života a našich ratolestí. V prípade tejto mladej mamičky sa však zdieľanie fotografií jej milovaného syna stalo niečím iným a je odhodlaná o tom rozprávať. Natasha, ako mnoho hrdých mamičiek, tiež miluje zdieľanie fotografií a videí svojho zbožňovaného ročného syna Raedyna na sociálnych sieťach. Čo ju však robí jedinečnou, je spôsob, akým zvláda kruté komentáre a online kritiku vzhľadu jej syna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natasha Kent (@risewithraedynhayz)

Starší syn pomáha

Malý Raedyn sa narodil s Pfeifferovým syndrómom, čo je stav, ktorý postihuje jeho lebku, tvár a končatiny. Pre Natashu je však jej syn dokonalým pokladom, a preto sa s láskou delí o jeho fotografie, kedykoľvek môže. Ukazuje momenty z detstva jej syna, ako napríklad jeho prvú návštevu pláže, no aj krutú realitu, kvôli ktorej sa Raedyn často ocitá v nemocnici.

Natasha zároveň zdieľa momenty medzi súrodencami, keďže Raedyn má staršieho brata menom Julian. Ten sa celé tehotenstvo na súrodenca tešil, a keď zistil, že bude mať bračeka, od šťastia sa rozplakal. A, samozrejme, aj teraz ostáva ukážkovým bratom.

Ich mama prezradila: „Myslím, že Julian ho miluje viac, ako som si kedy predstavovala. Správa sa, akoby bol JEHO bábätko, vie o ňom všetko. Nemôžu spolu behať, zápasiť a skákať po dome, ale sú rovnako prepojení akoby mohli. Stavajú kocky, čítajú knihy, šteklia sa… Julian spieva Raedynovi každú noc, keď mi ho pomáha uložiť do postele. Vie, ako nastaviť všetky jeho prístroje, vie, ako ho odsať, vie, čo robiť v prípade núdze.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natasha Kent (@risewithraedynhayz)

Musí znášať negatívne komentáre

Najnovšie články