Stal sa miláčikom verejnosti a internet je ním doslova posadnutý. Keanu Reeves opäť boduje svojou reakciou

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Keanu Reeves je v poslednej dobe hotovým miláčikom verejnosti. Fanúšikovia ho milujú a doslova každý deň médiá zverejňujú príbehy a informácie o tom, že je jednoducho perfektný. Najnovšie sa ho podľa Boredpanda opýtali otázku, z ktorej zostal milo zaskočený. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Populárny herec v jednom rozhovore nedávno povedal, že je veľmi osamelý, ale napriek tomu verí, že si svoju lásku nájde. Po všetkých krásnych príbehoch o ňom ju aj našiel. A je ňou internet. Internet jednoducho Keanu Reevesa miluje a zatiaľ sa nenašiel vôbec nik, kto by na Keanu Reevesa povedal krivé slovo. Práve preto si mnohí ľudia uťahujú z toho, že internet má s obľúbeným hercom „vzťah“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Manuel Piñeros Torres (@manuelpt37),

Internet má s hercom „vzťah“

Nedávno si reportérka odchytila 54-ročného herca na premiére filmu Toy Story 4, kde sa ho opýtala na jeho „vzťah“. Jeho odpoveď opäť spôsobila, že ho fanúšikovia budú milovať ešte viac. Reportérka sa chcela herca opýtať, čo hovorí na to, že internet je ním v poslednej dobe posadnutý. Otázku však položila zle, namiesto toho sa ho opýtala, čo si myslí o tom, že je priateľom internetu. „Že som čo?“ reagoval zmätený herec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fan Account (@keanu_reeves_photo_gallery),

Keanu je milovaný celým svetom

Hviezdy sú väčšinou zvyknuté na to, že sa ich pýtajú na aférky s rôznymi inými ľuďmi, ale s internetom, to nie. Snažila sa svoju otázku lepšie objasniť tým, že sa ľudia na internete predháňajú, kto má o ňom lepšiu historku. „No, to je… šialené,“ povedal. Nakoniec dodal, že je veľmi vďačný za podporu a povedal, že „pozitivita je úžasná“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fan Account (@keanu_reeves_photo_gallery),

Dabuje postavičku v obľúbenej rozprávke

Keanu Reeves je najnovšie členom Toy Story 4, kde dabuje jednu z kreslených postavičiek po boku Toma Hanksa a Tima Allena. Populárnym sa stal hlavne vďaka obľúbenej trilógii Matrix, no najnovšie hviezdi aj v pokračovaní John Wick 3. Poslednú dobu sa stal skutočne populárnym a fanúšikovia po celom svete zdieľajú príbehy o jeho štedrosti a láskavej povahe. Celý svet jeho povahu miluje aj preto, že o svojej činnosti a tomu, že sa venuje charite nechce hovoriť a najradšej by bol, keby sa všetko držalo v tajnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fan Account (@keanu_reeves_photo_gallery),

Občas fanúšikovia používajú aj formulku, že je na tento svet jednoducho pridobrý. My si však dovolíme tvrdiť, že by bolo úžasné, keby mal svet viac takých ľudí, ako je Keanu Reeves.

Najnovšie články