Svetoznáma plus-size modelka čelí kritike, pretože prestala dojčiť. Pre kritikov má jasný odkaz

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (ashleygraham)

Svetoznáma plus-size modelka Ashley Graham bola nútená obhajovať svoje rozhodnutie prestať dojčiť svoje dvojčatá, keď mali len pár mesiacov. Kritici sa do nej poriadne pustili. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, modelka Ashley Graham porodila svoje najmladšie deti, dvojičky Malachiho a Romana, v januári 2022. Teraz majú 13 mesiacov a počas The Daily Show diskutovala s moderátorkou o svojich postojoch k dojčeniu. 35-ročná Ashley je taktiež matkou trojročného syna Isaaca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Pre kritikov má odpoveď

„Toto je fakt problém cudzích ľudí, ktorí vám hovoria, ako by ste mali kŕmiť svoje dieťa. Pri prvom som si hovorila, že dojčenie je jediná správa cesta. Teraz to nefunguje. Obaja chcú obe moje prsia a je toho proste príliš veľa… zdalo sa mi, ako keby som kŕmila celý národ,“ prezradila modelka a povedala, že prestala dojčiť, keď mali jej chlapci päť mesiacov, pričom prešla ma umelé mlieko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Každý robí to najlepšie, čo vie

„Teraz sú moji malí chlapci takí silní a šťastní, že si nemyslím, že im niečo chýba. Takže si nemyslím, že by mal niekto matkám hovoriť, ako by mali kŕmiť svoje deti,“ vysvetlila Ashley, ktorá je vydatá za kameramana Justina Ervina. Na Instagrame sa podelila tiež o niekoľko fotografií, na ktorých svoje dvojičky dojčí.