Svojej partnerke povedal, že musí schudnúť a dokonca jej zostavil jedálniček. Sám o sebe tvrdí, že je dokonalý

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

„Nedávno mi povedal, aby som upravila svoju stravu a vzdala sa chleba a cukru. Spočiatku som ocenila jeho záujem, mala som pocit, že mu záleží na mojom zdraví, ale v poslednej dobe som začala cítiť, že mi dáva jasne najavo, že ma považuje za príťažlivú len vtedy, keď som chudá. Niekoľkokrát mi povedal, že by mi prospelo, keby som si nechala natiahnuť bradu,“ povedala.

Ľudia jej radia, aby od neho utekala

Žena tiež prezradila, že hovorili o založení rodiny, ale obávala sa, že bude znechutený tým, keď sa jej telo zmení. „Prečo so mnou zostáva, keď ma nemá rád?“ spýtala sa žena a mnohí ľudia jej písali, že je to naozaj niečo, kvôli čomu by sa mala na toho muža vykašlať. „Nie je normálne, že ti takto podkopáva sebavedomie. Utekaj od neho a neobzeraj sa… Čo si o sebe myslí?!“ 

V podobnom duchu boli aj ďalšie komentáre a niektorí si myslia, že by sa s ním mala porozprávať o ich budúcnosti a pýtať sa ho, prečo ju núti k tomu, aby schudla. „Nikto nie je dokonalý, určite ani on. Položte si otázku, prečo ste stále s ním, keď sa k vám takto správa,“ napísal jeden komentujúci.

Najnovšie články