Takto by ste sa so súrodencom určite volať nechceli. Mamička zverejnila mená dvojičiek a ľudia len krútia hlavou

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ak niečo nastávajúci rodičia naozaj intenzívne riešia, tak sú to mená pre svoje deti. Kým niektorí ich majú vybrané už veľmi dlho, iní prehľadávajú kalendáre a sledujú, ako by ich mohli pomenovať. O to ťažšie to majú rodičia dvojičiek.

Článok pokračuje pod videom ↓

Akonáhle zistíte, že čakáte dvojčatá, mnohé mamičky si predstavujú, ako budú svoje deti obliekať do rovnakého oblečenia. Podľa portálu Tyla, to však jedna mamička poriadne prehnala, keď dala svojim synom rovnaké meno.

Svojim synom dala rovnaké mená

Samozrejme, ľudia na sociálnych sieťach sa do nej pustili a označili ju za hlúpu. Niektorí ľudia však na to majú rozdielny názor. 39-ročná mamička po dlhom boji s neplodnosťou porodila dvoch synov, dvojičky. Keď sa narodili, pýtali sa jej, ako sa volajú. Odpovedala, že chlapci sa volajú Sean a Seen. To sa však vyslovuje rovnako, „Sín“.

Foto: pixabay

Ľudia sa do nej pustili

„Keď som videla obe deti, vedela som, že sa musia volať takto,“ povedala. To však nie je všetko. Priezvisko majú taktiež Sean. Takže sa volajú Sean Sean a Seen Sean. Nemajú ani stredné meno a obe sa vyslovujú rovnako. Podľa mnohých ľudí je to tá najhlúpejšia vec, akú kedy niekto urobil. To, že je to naozaj hlúpe rozhodnutie, jej pritom povedala aj sestrička v nemocnici.