Toto je to, čo nosia v skutočnosti ženy v rôznych krajinách sveta

Mary

Po celom svete nájdeme rôzne druhy módy. Aj keď žijeme v 21. storočí, mnoho z nás si myslí, že vo východných krajinách chodia ženy zahalené v čiernej, že vo Francúzsku stretneme ženy výhradne s baretkou na hlave, alebo že v Japonsku nájdeme ženy oblečené v kimone. Opak je však pravdou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Módne výstrelky, novinky či rôzne novinky sa rozšírili do celého sveta. Každá jedna z nás chce byť pekná a nosiť to, čo je práve trendy. Nie je teda rozdiel, či sa nachádzame v Iráne alebo na Slovensku. Všade nájdeme dotyk módy a rôznych noviniek v oblasti oblečenia.

Pozrite sa s nami, aký je rozdiel medzi predstavami a skutočnosťou.

Irán

oblecenie 1
adme.ru

Irán je jedna z krajín, kde existuje nariadenie určené výlučne ženám, aby sa zahaľovali a nosili šatku. Avšak v porovnaní s ostatnými východnými krajinami sa v Iráne stretneme s väčšou slobodou pri výbere šiat.

Japonsko

oblecenie 2
adme.ru

Krátke sukne, kreslené obrázky, vysoké platformy a veľa veľa farieb. Takto si mnoho z nás predstavuje mladé ženy žijúce v Japonsku. Naše predstavy sú ale veľkým omylom. Väčšina žien si obľúbila eleganciu a výrazné detaily, ktoré ich vzhľadu dodávajú ten správny šmrnc.

Francúzsko

oblecenie 3
adme.ru

Kto by nepoznal parížsku eleganciu? Jednoduchosť, štýl, šarm a dokonalá harmónia farieb. Toto sú veci, ktoré parížsku eleganciu vystihujú. Aj keď si predstavujeme francúzsku módu zloženú výhradne z baretiek a listových kabeliek, francúzske ženy si módu užívajú a prevedenie ich šatníka je jednoducho dokonalé.

Taliansko

oblecenie 4
adme.ru

Aj napriek našim predsudkom, nie každá Talianka nosí značkové oblečenie s pestrými farbami a masívnymi doplnkami. Všeobecne platí, že oblečenie sa v Taliansku rozdeľuje prevažne podľa veku. Mladí ľudia volia ležérny štýl, neformálne oblečenie, ale s pribúdajúcim vekom sa štýl obliekania mení. Stáva sa elegantným a formálnejším. Aj napriek pribúdajúcemu veku je o Taliankach známe, že sa o seba neustále starajú a dbajú o svoj zovňajšok.

Rusko

oblecenie 5
adme.ru

Krása ruských žien je známa po celom svete. Dôležitú úlohu tu hrá etnická rozmanitosť krajiny a tiež fakt, že sa o seba starajú nepretržite a veľmi dôkladne. V uliciach Moskvy nájdeme čoraz častejšie ženy na vysokých opätkoch, a to aj v chladnom období. Pravdou je, že sa za posledné roky móda v Rusku zmenila na elegantnú, komfortnú a plnú harmónie farieb.

Veľká Británia

oblecenie 6
adme.ru

Experimentovanie s farbami, látkami či rôznymi doplnkami, toto teraz vystihuje módu v Anglicku. Aj keď si stále môžete myslieť, že tu nájdete jednoduché kabáty a trenčkoty v neutrálnych farbách, nie je to tak. Anglické ženy sa naučili vytvárať nové módne trendy a posunúť slovo móda na vyššiu úroveň.

Čína

oblecenie 7
adme.ru

Neustále meniaca sa móda v Číne je nám všetkým známa. Teraz čínskej móde kraľujú logá, potlače, extravagantné šperky, kombinácia látok a rôzne tvary oblečenia. Takto si čínske ženy vytvorili vlastný štýl, ktorý sa rýchlo rozšíril do celého sveta.

Móda je po celom svete rôzna a všade veľmi osobitná. Každá krajina má svoje charakteristické črty. Dajte nám vedieť, ako sa vám móda v uliciach celého sveta páčila.

Pozri tiež: Obrovská nádielka: 100 jedinečných nápadov, vďaka ktorým budete každý deň vyzerať skvele

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), adme.ru

Najnovšie články