Odvážna srnka prišla na návštevu priamo do obchodu! Potom odišla a vrátila sa s takýmto prekvapením

Monizz

S príchodom sviatkov zrejme všetci hľadáme darčeky a príjemné prekvapenia pre našich blízkych. To isté si pravdepodobne povedala aj táto odvážna srnka v Colorade a prišla sa priateľsky pozdraviť s udivenou predavačkou Lori Jonesovou.

Článok pokračuje pod videom ↓
Lori Jones

V tejto lokalite nie sú stretnutia s divokou zverou ničím výnimočným, no srnky v blízkosti ľudí tu vídať len zriedka. Je to hlavne preto, že sú od prírody plaché a k ľuďom a ľudským obydliam sa približujú len často a neradi. Obvykle na to musia mať naozaj dobrý dôvod. Táto srnka ho zrejme mala. Učaroval jej obchod s darčekovými predmetmi.

Nečakaný návštevník

Len pár dní dozadu ubiehala práca v obchode Lori rovnako pomaly, ako počas iných dní, keď zrazu za oknom zbadala prechádzať srnku. Ani si nestihla uvedomiť ako a zvedavá srna stála vo dverách. Majestátne a krásne zviera sa na Lori pozeralo úprimnými očami a potom sa pustilo do prehliadky obchodu. Užasnutá predavačka sa dívala, ako sa srnka prechádza pomedzi regálmi akoby bola jednou z bežných zákazníkov.

Lori Jones

Bolo to veľmi milé. Dôkladne si obzerala regál so slnečnými okuliarmi. Musela som sa začať smiať,“ povedala Lori. Táto srnka nebude pre Lori úplne neznáma, pretože ju už viackrát videla v diaľke na poli pásť sa so svojimi ratolesťami. Vtedy však podľa predavačky neprejavovala záujem o nakupovanie. Lori predpokladala, že srnka sa jednoducho zatúlala a opatrne sa ju pokúsila vyviesť von.

Lori Jones

Asi o 30 minút sa tu objavila s celou svojou rodinou! Sedela som v kancelárii a robila inventúru a zrazu som začul spredu zvuky. Myslela som, že prišiel zákazník, tak som sa presunula k pokladni a na môj údiv som pred sebou uvidela srnu aj s tromi mladými. Srnka bola vnútri a mladé len stáli medzi dverami akoby sa pýtali – Môžeme tiež vojsť?“

Lori Jones

Lori Jones zatlieskala, aby srnčatá vyhnala a tie tak prilákali svoju mamu späť na pole a domov do lesa. Tie vybehli a srna sa po chvíli vybrala za nimi. „Bolo to úžasné“, povedala na margo nečakaných návštevníkov predavačka. „Vidieť takéto zvieratá zblízka je ako zázrak. Sú ako maľované. To, čo stvorila príroda a čo v nej žije je neuveriteľný zázrak.“

Lori Jones

My by sme s Lori rozhodne menili. Živé srnky sa predsa nevidia v bezprostrednej blízkosti každý deň! A čo vy?

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo si kráľovské deti George a Charlotte nikdy neotvoria svoje vianočné darčeky ako iné deti

zdroj: babskeveci.sk (M), thedodo.com

Najnovšie články