Otec povedal svojmu synovi, aby sa vzchopil a neplakal. Jeho reakcia rozdelila ľudí na dva tábory

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Otec rozdelil mnohých ľudí na internete po tom, čo svojmu dospievajúcemu synovi povedal, aby sa vzchopil a prestal plakať. V reakcii na to syn so svojím otcom týždeň nehovoril.

Ako informuje portál Tyla, dospievajúci syn sa teraz obrátil na ľudí, aby posúdili, či bol v práve, keď sa na otca nahneval. Prezradil, že sa teraz cíti ako úplný blbec. Vo svojom príspevku povedal, že má 16 rokov a rozcítilo ho, keď sa nedostal do futbalového tímu. Bol z toho taký smutný, že sa rozplakal.

Hádka s otcom

Vysvetlil tiež, že ho utešili jeho kamaráti, mama aj sestra, keď sa dozvedeli, že je z toho sklamaný, ale jeho otec reagoval inak. Medzi kamarátmi sa chlapec držal pohromade, no potom povedal, že ho to dorazilo a bol sklamaný sám zo seba, tak sa rozplakal.

Foto: unsplash

Čo si myslíte o jeho reakcii?

Otec mu však povedal, že si myslí, že preto neurobil dosť a že považuje hlúpe, že kvôli tomu plače. Okrem toho si myslí, že je chlap, preto by nemal plakať a mal by sa hneď vzchopiť. Tínedžer prezradil, že debata rozdelila rodinu a mnohí si myslia, že otec sa zachoval zle. Ľudia v komentároch zase hovoria o toxickej maskulinite.

Foto: unsplash

„Je v poriadku byť naštvaný a plakať, keď nedostanete niečo, o čom ste snívali,“ napísal jeden pričom druhý povedal, že otec sa možno snažil len pomôcť. Väčšina z nich ponúkla tínedžerovi útechu a povedali mu, že aj keď to nie je koniec sveta, má právo sa hnevať a byť smutný.

Najnovšie články