Túto vec si nikto nevšimol. Princ William sa rozprával s malým Georgeom a Charlotte a vznikli vzácne zábery

Lucia Mužlová

Foto: screen shot youtube

V nedeľu Kensingtonský palác uverejnil oficiálne zábery z kráľovských záhrad, kde si Kate spolu s Williamom a deťmi užili kopec zábavy. To, čo ste možno nepostrehli je unikátne a vzácne video, ktoré sa palác taktiež rozhodol publikovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Krásne rodinné momenty, ktoré boli zachytené aj na fotografiách si užila vojvodkyňa Kate, princ William a ich deti princ George, princezná Charlotte a princ Louis. V kráľovských záhradách tak započal dôležitý projekt, ktorý je zameraný na prírodu v spojení s vplyvom na psychické zdravie. Fotografie sa na verejnosť dostali včera, 19. mája a vidieť na nich môžete kráľovskú rodinu, ktorá objavuje čaro prírody a záhrady. Dokonca sa tam nachádza aj lanová hojdačka, na ktorej sa deti hojdali. Je veľmi dôležité už v malom veku ukazovať deťom prírodu a naučiť ich základné pojmy. Aj preto niektorí rodičia deťom zaobstarajú zvieratko. Aby sa oň naučili starať a takisto, aby sa vedeli správať k zvieratkám.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Záhradu navrhla sama Kate v spolupráci s architektmi a snažila sa deťom predať vášeň k prírode už v rannom detstve. Vychádzala tak z vlastnej výchovy a spomienok, ktoré chce zdieľať aj so svojimi deťmi.

To, že deti dostávajú rôzne prezývky od svojich rodičov nie je ničím novým. Malá Charlotte má rovno dve. Kate jej často hovorí „Poppet“, čo v preklade znamená drobček alebo chrobáčik. Na tejto prezývke by nebolo nič zvláštne, no predsa je tu jeden fakt, vďaka ktorému ju ľudia považujú za roztomilú. Poppet je prezývka, ktorou oslovuje Kate aj princ William. Volal ju tak od začiatku ešte pred samotnými zásnubami. Zdá sa, že ju zdedila aj ich dcéra.

Na videu však môžeme vidieť, ako oslovil princeznú jej otec William. Nazval ju „mignonette“. Toto slovo pochádza z francúzskeho mignon a  znamená zlatíčko alebo miláčik. Pozrite si unikátne a jedinečné zábery, ktoré sa tak často na verejnosť nedostanú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on