Strih, ktorý som považovala za svieži a sexy, nemôže môj priateľ ani vystáť! Toto je 9 typov účesov, ktoré nás oberajú o pozornosť opačného pohlavia

KatkaR

Plné pery, úzky pás, tvarovaný zadok – tak, ako existujú ženské partie, ktoré sú pre väčšinu mužských očí prirodzeným lákadlom, tak existujú i také, na ktorých sa väčšinou páni nezhodnú. Jedna skupinka preferuje veľké prsia, druhá skôr menšie. Niektorí páni majú radšej štíhle ženy, iní sa skôr obzrú za postavou, ktorá je krv a mlieko. Podobne je to aj v otázke vlasov – kým niektorí páni sa nechajú radi unášať pohľadom na svoju dlhovlasú partnerku, ďalší si nevedia vynachváliť krátkovlasé ženy. Sto ľudí, sto chutí! No na jednom sa muži v každom prípade zhodnú – na účesoch, ktoré ich jednoznačne nepriťahujú! 

Prehnane dlhé vlasy

Už ako malé dievčatká sme túžili po prekrásnych dlhých vlasoch, aké mali princezné alebo morské panny v rozprávkach. Pravdou však je, že akonáhle začnú naše vlasy rásť do dĺžky, začnú byť strapaté, zamotávať sa a sú čoraz náročnejšie na údržbu i starostlivosť.

View this post on Instagram

EXTENSION 100% CAPELLI NATURALI 😊 GREAT LENGTHS – APPLICATE A FREDDO 😉 CHAISIR HAIR APPLICATE A CALDO 🤗 ⬛◼SUPER OFFERTA ◼⬛ EXTENSION A PARTIRE DA 190€ Scarica il tuo coupon.. per te fino al 50% di sconto !! http://clicsu.net/1nH87 😉REVOLUTION STYLE✔PER TE IN 2 SEDI 😉 Via Geronimo Carafa n2 (Napoli-Arenaccia) 081 183 66 734 – 346 47 33 319 Via Vecchia s Gennaro n17 (Pozzuoli) 081 526 64 17 – 380 46 57 752 ♣♦R.S. ♥♠ #photography #italy #igersitalia #ricci #curly #tags4likes #like4like #fashion #style #longstraighthair #brownstraighthair #straighthair #cabelosperfeitos #blowdry #straightenedhair #frangia #selfie #beautiful #latergram #darkhair #pic #picstagram #instapic #instahairstyle #Pozzuoli #Napoli #colorsplash #longbob #blonde #waves

A post shared by Salvio Alfonso (@revolution_style_pozzuoli) on

To, že sme majiteľkou takýchto vlasov pre nás postupne začne byť skôr na škodu než na úžitok, keď nám budú v reštauráciách neustále padať do jedla, zachytávať sa, vypadávať a prekážať nám pri obľúbených činnostiach (napríklad pri plávaní). Ak chcete pomôcť sama sebe a zároveň i niekomu ďalšiemu, môžete svoje vlasy darovať a podporiť tak dobrú vec.

Hustá a dlhá ofina

Ak sa rozhodnete pre ofinku, určite predtým zájdite za svojou kaderníčkou a poraďte sa s ňou. Tento typ účesu sa totiž skutočne nehodí každému. Samozrejme, existuje množstvo spôsobov, ako si môžete vytvoriť dokonalú ofinu, ktorá pristane vášmu typu i črtám tváre, no rovnako existuje množstvo ciest, ktorými sa určite nechcete vybrať.

https://www.instagram.com/p/ldSIPiwD3u/?tagged=longbang

Jednou z nich je aj hustá, hrubá a dlhá ofina zasahujúca do obočia či dokonca niekedy i do očí. Vtedy viete, že je čas ostrihať sa. Keď si počas rande alebo na pracovnej schôdzi musíte ofinu neustále odhŕňať z tváre, určite to nie je príjemné ani vám, ani partnerovi, v ktorého spoločnosti sa práve nachádzate.

Dredy

Možno ste si aj vy prešli fázou rebélie, ktorú sprevádzali všakovaké výmysly, ktorými ste sa chceli odlíšiť. Pravdepodobne ste teda zaznamenali aj rôzne vlasové kreácie, ktoré sa i v súčasnosti vyskytujú na hlavách mladých ľudí, a ktoré sú akýmsi výkrikom (často však do tmy).

Pravdou je, že podobný typ účesu sa hodí skôr na špeciálne príležitosti, akými sú napríklad letné festivaly či koncerty, no z dlhodobého hľadiska tento účes nie je ani príťažlivý a ani praktický. Keďže dredy nemôžete rozčesať ani poriadne umyť, sú tým, čím sú, až kým ich nerozoberiete.

Nedbalý drdol

V poslednej dobe je tento účes skvelým riešením našich kažodenných problémov – ráno sa ponáhľame do práce, musíme odviezť deti do školy, meškáme na poradu – drdol je nenáročný a myslíme si, že i vhodný na každú príležitosť. No podľa silnejšieho pohlavia sa tento “účes“ hodí nanajvýš do sprchy alebo na vynesenie odpadkov – a  teda vôbec nie do spoločnosti.

Vyholená hlava

Po stranách, vzadu či úplne – vyholená hlava jednoducho nepatrí medzi symboly ženskosti. Chlapi si na našom vzhľade dávajú záležať, aj keď to často nepriznajú. Možno im nezáleží na tom, aby sme chodili oblečené v značkovom oblečení alebo nosili najdrahšie doplnky, no zakladajú si na tom, aby sme vyzerali žensky! Keď sa snažíme pridávať do svojho vzhľadu akékoľvek mužské prvky, väčšine mužov sa to protiví, pretože automaticky prestaneme pôsobiť jemne a citlivo.

View this post on Instagram

🔥👊

A post shared by Black Hair Directory LTD (@blackhairdirectory) on

https://www.instagram.com/p/BehWEnWngM_/?tagged=halfbald

Nepoddajné kučery

Aj keď sa vám možno zdá, že strapaté a divoké účesy pripadajú mužom sexy, opak je pravdou. Vtáčie hniezdo na hlave sa nepáči asi nikomu. Ak dokážete mať svoje kučery pod kontrolou, máte zelenú! Ak sa vám to však príliš nedarí, určite sa poraďte so svojou kaderníčkou, ktorá vám odporučí iný strih alebo vhodné prípravky, ktoré sú určené špeciálne na starostlivosť o nepoddajné, husté a kučeravé vlasy.

Pixie účes

Nakoľko tento účes má svojich priaznivcov aj v radoch slávnych celebrít, akými sú napríklad Jennifer Lawrence, Audrey Hepburn či Michelle Williams, je trochu ťažšie uveriť, že mužskému pokoleniu až taký skvelý nepríde. Ako sme spomínali vyššie, tento účes je znova tou kratšou variantou, ktorá mužom nepríde veľmi ženská a sexy.

View this post on Instagram

Ohhhhh @amber_n_sage 🧡🤳🏼

A post shared by Jessie Hilgenberg (@jessie_hilgenberg) on

View this post on Instagram

#pixiecuts From @theroguehairstylist

A post shared by Pixies with personality 💥 (@hashtagpixiecuts) on

Vyžehlené vlasy

Muži sú zástancami prirodzenosti, a to vo všetkých smeroch. Tak, ako sa im nepáči, keď si na tvár nanášame tony make-upu alebo podstupujeme rôzne plastické operácie či chirurgické vylepšenia, tak sa im nepáči ani fakt, že svoje vlasy žehlíme, natáčame, tupírujeme a podobne. Podľa nich vyzerajú vyžehlené vlasy skôr sucho, padnuto a pripomínajú rovné drôty a na dotyk nie sú hebké a jemné.

Upnutý drdol

K drdolom sa znova vraciame a znova – to pre ne nevyzerá najlepšie. Mužom sa pravdepodobne nepáčia v žiadnej podobe – ani nedbalé, ani príliš uhladené. Žena s príliš upnutým drdolom podľa nich vyzerá veľmi prísne a konzervatívne.

https://www.instagram.com/p/Bd-lsRrAv9S/?tagged=tightbun

Tak čo, našli ste v zozname aj svoj účes? Máte prípadne skúsenosť s nejakým iným typom účesu, ktorý by mužské pohľady vo vašom okolí jednoznačne priťahoval, resp. nepriťahoval? Podeľte sa s nami o vaše osobné skúsenosti z tejto oblasti.

Pozri aj: Dokážeme čítať z tváre a opätky sme „zdedili“ po mužoch. Toto je 13 nezvyčajných, no pravdivých faktov o ženách, o ktorých ste doteraz ani len netušili

 (Katuš)

0
Komentovať