Varovanie mamičky sa stalo na internete virálne. Takto nechutne vyzerajú hračky do kúpeľa zvnútra

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Hračky k deťom už priam neodmysliteľne patria. Mnohé z nich sú určené do kúpeľa, pretože práve tam sa deti veľmi rady hrajú. Viete však, ako vyzerajú tieto hračky zvnútra?

Ako uvádza portál Ladbible, mamička zdieľala na sociálnej sieti fotografie týchto hračiek ako varovanie pre ostatných rodičov, keď zistila, že hračky do vane, s ktorými sa bežne hrá jej dieťa, sú vnútri skutočne nechutné. Mamička zdieľala fotografie na sociálnej sieti, kde vidieť, že hračky sú vnútri plné plesne.

Pleseň vnútri hračiek

„Tieto hračky nikdy úplne nevyschnú. Nikdy som vo svojom živote nebola tak znechutená,“ napísala. Aby sa vyhla tomu, že ju budú ostatní rodičia obviňovať z toho, že nedostatočne čistí hračky svojich detí, nezabudla dopísať: „Áno, čistím hračky svojich detí, ale toto sa nedá úplne vysušiť, preto plesne rastú, pretože je tam stále vlhko.“ Tento príspevok sa stal virálnym a získal viac ako stovky tisíc zdieľaní.

For those of you who saw the post I shared the other day of the little boy who accidentally squirted himself in the eye…

Uverejnil používateľ Morgan Knighton Rogers Streda 30. septembra 2020

 

Znechutení rodičia

Rodičia sú z tých fotografií znechutení. „Tak to je ohavné.“ „Ešte šťastie, že doma nič takéto nemám.“ Niektorí ľudia povedali, že je dobré takéto hračky vyčistiť octom, no žene dali za pravdu v tom, že voda sa z takýchto hračiek dostáva len veľmi ťažko. Podľa MadeForMums existuje niekoľko spôsobov, ako zaistiť, aby boli detské hračky do vane čisté a bezpečné. Medzi ne patrí aj to, keď ich môžete dať do umývačky riadu či sterilizovať ich pomocou tabliet.

Zároveň navrhujú, aby rodičia pravidelne vyhadzovali a kupovali nové hračky, no je pravda, že to nie je veľmi ekologické. Máte doma takéto hračky aj vy? Ako ich čistíte a všimli ste si, že zvyknú plesnivieť?

0
Komentovať