TEST: Ktorý pár je podľa vás najšťastnejší? Prečítajte si, čo vaša voľba prezrádza o vašom vzťahu

Michal Blaško

Test, ktorý vám dnes prinášame, sa týka práve partnerského vzťahu. Patrí k projektívnym technikám, ktoré mnohí odsudzujú a mnohí zastávajú. Čas ukazuje, že tieto metódy testovania sú skutočne účinné. Chcete jednu z nich vyskúšať? Tak sa teda pozorne zadívajte na nasledujúci obrázok a vyberte si z troch párov ten, ktorý je podľa vás najšťastnejší. Čo to prezrádza o vás a o vašom vzťahu, nájdete pod obrázkom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Čo si teda myslíte, ktorý pár vyzerá najšťastnejšie?

mesmerizingwords.com

Pár č.1

Najšťastnejší je podľa vás prvý pár, v ktorom muž a žena stoja takmer oproti sebe, obaja sa usmievajú a pripíjajú si vínom. Je to preto, že s partnerom máte radi úspech alebo preto, že neustále niečo oslavujete? Môže sa to tak na prvý pohľad zdať. Pravdepodobnejšie ale je, že ste si vybrali túto dvojicu preto, že sa na ňu váš vzťah podobá.

Párik na obrázku tvoria 2 silné osobnosti, ktoré majú vo vzájomnom vzťahu rovnocenné postavenie. Žena je hrdá na svojho partnera a zároveň je nezávislá a je jej jedno, čo si o nej myslia ostatní. Muž je veľmi odhodlaný, neustále sa díva dopredu a snaží sa na sebe pracovať. Sú sami o sebe výnimoční, no výnimočnejšie je puto, ktoré ich spája – jeden pre druhého sú oporou, dôverujú si a dokážu sa navzájom podržať v ťažkých časoch. Zároveň sú k sebe úprimní a ako ozajstní partneri dokážu spolu diskutovať aj o nepríjemných témach.

Pár č.2

Vybrali ste si dvojicu, ktorá je ako jediná v pohybe? Muž kráča veľmi sebaisto a vpred, žena sa k nemu mierne túli a opiera sa oňho. Neľakajte sa, to neznamená, že ak ste žena, ťaháte za kratší povraz, skôr naopak. Vzťahy ľudí, ktorí si vybrali tento obrázok, sú harmonické a vyrovnané, i keď trochu v inom zmysle než u prvej dvojice.

V tomto vzťahu je žena najdôležitejšou osobou v živote svojho partnera, je jeho najsilnejšou oporou, jeho pravou rukou, najlepšou priateľkou, bútľavou vŕbou a samozrejme, životnou láskou. Nie, nie je utláčaná, ani nemá pocit, že nie je dôležitá. Podporuje svojho partnera, pretože verí, že spolu dokážu viac. Partner si uvedomuje jej hodnotu a všetko, čo pre neho robí. Vie, že bez nej by nebol tým, kým je a preto jej navždy bude patriť špeciálne miesto v jeho živote.

Pár č. 3

Posledný pár pôsobí veľmi spokojne a možno ste z neho mali dojem, že tí dvaja sú niekoľkoroční manželia. Muž pôsobí ochraňujúco a žena sa zdá byť spokojná a milovaná. Zatvorené oči môžu evokovať hlbokú intimitu a veľmi úzke puto. Hoci môže pôsobiť konzervatívne, model fungovania, ktorý reprezentuje, má aj v dnešnej spoločnosti svoje miesto.

Ak ste si vybrali túto dvojicu tak vedzte, že vo vašom páre je muž naozaj mužom – je tým, kto vedie a kto má všetko pevne vo svojich rukách. Rieši väčšinu problémov, má posledné slovo a niekedy, keď je toho naňho veľa, dokáže sa rozčúliť a vybuchnúť. Vtedy mu pomôže upokojiť sa jeho milujúca a chápavá partnerka, ktorá však nie je žiadnou žienkou domácou. Rovnako ako partner, aj ona má vo vzťahu rovnocenné postavenie a keďže nemusí riešiť tie najväčšie problémy, má viac času na starostlivosť o domácnosť a tiež na priateľov a koníčky.

Aký je ten váš vzťah? Dajte nám vedieť!

Pozri aj: TEST: Vajíčka v ktorej krabici sú podľa vás usporiadané správne? Váš výber prezrádza vašu najsilnejšiu vlastnosť

zdroj: mesmerizingwords