Z obľúbenej seriálovej herečky je kosť a koža, ľudia sa do nej pustili. Ona má pre nich jasnú odpoveď

Dana Kleinová

Foto: Instagram (barbora_mudrova)

Herečka Barbora Mudrová sa spolu s rodinou vybrala na vytúženú dovolenku na Bali. Na fotkách z raja si však ľudia namiesto exotiky všímali jej postavu, ktorá výrazne kontrastuje s tehotenským bruškom, na ktoré boli jej sledovatelia ešte nedávno zvyknutí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečku Barboru Mudrovú jej fanúšikovia poznajú najmä z rozprávkových filmoch ako Sedmero krkavců, Ztracený princ či Vodník a Karolínka. Na sociálnych sieťach si vybudovala pevnú fanúšikovskú základňu s vyše 60 tisíc sledujúcimi, s ktorými zdieľa momentky zo svojho každodenného života či zážitky so snúbencom, synom Kristiánom alebo sestrou dvojičkou. 

Nedávno sa rodinka vybrala na Bali, kde sa rozhodli preskúmať krásy tohto ostrova.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Mudrova (@barbora_mudrova)

Kritizujú jej postavu

Z dovolenky pridala viac než 10 fotiek a pri tých prvých nevideli jej sledovatelia žiaden problém. To sa však zmenilo v momente, ako Barbora pridala fotky, na ktorých viac odhalila svoju postavu. Z pôvodných komentárov, ktoré ju označovali za krásnu ženu, sa rýchlo stala kritika jej postavy.

„Ty žebra. to je moc,“ píše jedna komentujúca.

„Nějaká moc hubená ne,“ pridáva sa k nej ďalšia.

Ďalší komentár ju rovno prirovnal k starej žene: „Teda nic ve zlém, ale najezte se! To není hezké, být takto vyhublá. Vypadáte hrozně sešle. Vždyť jste ještě mladá žena, ne nějaká seschlá seniorka. Na to máte ještě času dost.“

Názor napísali aj muži

Svoj názor sa nebáli napísať ani muži. Jeden z nich napísal: „Měla by nějaký kilo přibrat.“

Samozrejme tieto komentáre neskončili len pri jednej fotografii, ale pokračovali aj pri ďalších.

„Na mě jste teda moc hubená. To už není hezký,“ píše sa pod ďalšou fotkou.

Mudrová sa preto rozhodla vziať situáciu do vlastných rúk a zverejnila ďalšiu fotografiu, na ktorej vidieť jej postavu a rovno vysvetlila, ako je to s jej váhou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Mudrova (@barbora_mudrova)

Reakcia Barbory

Barbora v máji minulého roka porodila syna Kristiána. Odvtedy prešiel takmer rok a jej postava sa výrazne zmenila. Tehotenské bruško by sme už hľadali márne, no namiesto chvály si za túto zmenu Mudrová vyslúžila kritiku.

Priznala, že má momentálne o 10 kíl menej oproti svojej predpôrodnej váhe a za túto zmenu môže nespavosť, kojenie, nosenie syna, no zároveň aj nervy.

„Starost kamarádů, kteří se ptali, jestli jsem v pořádku, vystřídaly neurvalost a kritika, které se strhly v komentářích a soukromých zprávách tady na instagramu po tom, co jsem sdílela fotky z Bali,“ napísala v príspevku. Spomínané komentáre sú podľa nej nemiestne a nie je podľa nej v poriadku, keď niekto komentuje váhu toho druhého.

Kritika ju nahnevala

Najnovšie články