Dlho ma trápili drobné chĺpky nad hornou perou, ktoré boli viditeľné a necítila som sa preto dobre. Potom mi kamarátka poradila tento skvelý trik!

Michal Blaško

wikihow.com

Keď sa jedná o vlasy, naším cieľom je aby boli krásne, lesklé a zdravé. Ak však máme problém s jemnými chĺpkami na tvári, tak už je to o niečom inom. Častokrát je to delikátny kozmetický problém a mnohé ženy sa za takéto chĺpky hanbia. Najhoršie, čo môžete urobiť, je ich holiť. V dnešnej dobe je mnoho spôsobov, ako s týmto problémom zatočiť. Môžete vyskúšať aj tento jednoduchý prírodný recept, ktorý verím, že vám pomôže.

Potrebujete:

1 lyžička ovsených vločiek

2 lyžičky medu

2 lyžičky citrónovej šťavy

chlpky2
deliciouslyella.com

Postup:

Všetky ingrediencie zmiešame dokopy a vznikne nám hustejšia pasta. Zmes jednoducho aplikujte na miesta, kde sa nachádzajú nežiaduce chĺpky. Nechajte pôsobiť približne 15 minút a tvár opláchnite letnou vodou. Toto ošetrenie tváre aplikujte aspoň dva až trikrát týždenne. Už po prvom mesiaci by mali byť chĺpky minulosťou.

Ak som vás nepresvedčila a predsa len chcete vyskúšať aj iné techniky odstraňovania chĺpkov, pozrite si nasledovné video a môžete sa inšpirovať.

Pozri aj: Myslela som si, že plastové háčiky slúžia len na zavesenie uterákov. Potom mi moja sestra ukázala tento geniálny nápad!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), es.wikihow.com

1
Komentovať