Chytila obyčajný fén a urobila tento trik. Keď uvidíte ten objem, už si nikdy vlasy nebudete upravovať inak

Kristína Hagarová

Reprofoto youtube: Milabu

Vlasy sú korunou krásy a každá žena, ktorá si ich dokáže svojpomocne upraviť, si zaslúži pochvalu. Nie každá z nás je však v tomto zbehlá a nie je žiadna hanba to povedať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako všetko, tak aj úprava vlasov si určite vyžaduje určitý cvik a trénovanie. Mnohé ženy však trápi nedostatočný objem. Na Youtube nájdete množstvo videí a trikov, ktoré vám môžu objem zabezpečiť. Niektoré sú úplne jednoduché, druhé sú trochu komplikovanejšie, no je len na vás, pre čo sa rozhodnete a čo vyskúšate.

Jednoduchý postup

Väčšinou stačí len dobrý fén, okrúhla kefa a polosuché vlasy. Najlepšie je, keď ich máte čerstvo umyté, no keď ste na to práve nemali čas, najlepšie je, keď si ich navlhčite. Vlasy si rozdeľte podľa toho, aké ich máte husté. Niekomu postačia dve časti, niekto si ich musí rozdeliť aj na štyri. Na vrchu hlavy si ich zopnite štipcom alebo gumičkou. Zapnite fén, vezmite kefu a češte vlasy smerom dovnútra od korienkov až po končeky.

Zároveň si však môžete pozrieť ďalšie tipy a triky, ako si vytvoriť na vlasoch ten najlepší objem. Niektoré sú možno trochu uletené, no je len na vás, ktoré si vyberiete.

Najnovšie články