Žena vytvorila príručku pre svojho manžela a stala sa virálnou. Toto pozná takmer každá z nás

Hyriaková Kristína

Reprofoto: TikTok (parodymom)

Niektorí muži sú jednoducho stratení vo všetkom, čo sa týka nákupov a už obzvlášť, keď ide o niečo, po čom túži ich žena. Existujú však vynaliezavé ženy, ktoré dokážu svojich mužov inšpirovať a vymyslieť pre nich niečo, čo im to uľahčí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Sun informoval o 40-ročnej Natalie Railey z Arizony, ktorá na TikTok nahrala vtipné video o tom, ako svojmu manželovi napísala zoznam svojich obľpbených vecí. Od jedla až po štýl obuvy. „Po 20 rokoch spolu si môj manžel stále nepamätá, čo si rada dávam na pizzu alebo akú veľkú obuv nosím či mená členov mojej rodiny. To však neznamená, že ma nemiluje. Robí veľa vecí, aby mi ukázal, že ma miluje, len jeho mozog funguje inak, tak mu trochu pomôžem,“ napísala.

@parodymomNow his memory can stay free for important things like sports scores and Jeep part numbers. #husbandandwife #trapperkeeper♬ Try Something New – Alex Arias & Alexander Julius Wright

Vynaliezavá manželka

Zoznam sa rozhodla nazvať „Poznaj svoj manželku“ s popisom „Všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste sa mohli rozhodovať bez toho, aby ste kládli manželke stále tie isté otázky o tých istých veciach“. Najčastejšie sa jej pýta na jedlo, preto tam popísala všetky jej obľúbené jedlá a ako ich má rada pripravené. V sekcii módy mu zase vystrihla model svojej nohy, doplnené o štrbitu pre žabky.

Jej tipy pobavili mnohých ľudí a stali sa virálne. Poznáte to aj vy? Máte doma partnera, ktorému musíte všetko opakovať a vysvetľovať?

Najnovšie články