Úsmev, oči aj držanie tela. Toto je 12 trikov známych celebrít, vďaka ktorým vyzerajú na fotografiách vždy dokonale

Gabriela Kinčoková

Foto: archív TASR

Každá žena sa pred svetom a hlavne na sociálnych sieťach snaží byť pôvabná, krásna a nezabudnuteľná. Rovnako je to aj medzi hollywoodskymi hviezdami. Nejedna z nich má naučené a natrénované pózy a grimasy, ktoré prezentujú na každom fotení. Niektoré z nich ste si vôbec nevšimli. Sú to však faktory, vďaka ktorým vyzerajú tak dobre.

Článok pokračuje pod videom ↓

Blake Lively

Blake Lively je známa tým, že počas fotení pri úsmeve zdvihne jazyk aby tak zmizla nenápadná druhá brada. Je to veľmi jednoduchý trik, ktorý používa nie len ona, ale tiež mnohé modelky svetových formátov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝖈𝖑𝖆𝖎𝖗𝖊 | 𝟙𝟚.𝟟.𝟙𝟞 (@ourlivelylovato) on

Nicole Kidman

Nicole Kidman veľmi často pri rôznych foteniach na červenom koberci napína krk, aby znovu zanikla druhá brada. Nicole zníži ramená, hlavu zdvihne mierne dohora a stiahne krk.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by fanpage for NICOLE KIDMAN (@crazykidmanic) on

Monica Bellucci

Táto známa talianska herečka používa veľmi známy trik. Mierne zdvihne hlavu dohora, čo spôsobí zakrytie nedokonalostí v oblasti krku. Monica hlavu ešte nakloní mierne do boku, aby ukázala svoje „lepšiu“ stranu tváre.

Taylor Swift

Táto americká country hviezda používa veľmi zvláštny trik na to, aby vyzerala dobre. Taylor stiahne líca a vycerí zuby. Jej tvár je oveľa chudšia a zvýrazní to jej lícne kosti. Tento trik je však veľmi rozpoznateľný priehlbinami v lícach.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSWIFT | Anushka 🇮🇳(A FANPAGE) (@_dailytaylorswift_) on

Megan Fox

Na Megan Fox si môžete všimnúť jednu obľúbenú pózu. Na väčšine fotiek ju môžete nájsť s pootvorenými ústami a jemne vystrčeným jazykom. Tento výraz z nej veľakrát robí ešte viac sexy ženu ako je. Na tejto fotografii je to samozrejme prehnané.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by megan fox (@megan_foxx__) on

Julia Roberts

Trik Julie Roberts je jej široký úsmev. Veľká nevýhoda sú však vrásky, ktoré spôsobuje. Herečka ich má v okolí úst aj očí, to však nič nemení na tom, že je to krásna a sympatická žena. Vrásky k starnutiu a veku jednoducho patria.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Jennifer Lawrence

Typickým znakom Jennifer je hĺbavý pohľad a pozdvihnuté obočie. Jennifer sa skoro vždy pozerá priamo do kamery a tým zanecháva veľmi tajomný dojem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lawrence (@jlawthequeen) on

Mila Kunis

Mila Kunis je známa svojimi veľkými hnedými očami. Veľmi často si však na nej môžete všimnúť ako jemne prižmuruje oči a tým vytvára dojem akoby sa pozerala ďaleko do diaľky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mila Kunis (@milakunisactress) on

Charlize Theron

Ak chcete dosiahnuť veľmi prirodzené a pekné fotografie použite trik, ktorý často využíva Charlize Theron. Jednoducho spojte pery a snažte sa pomaly a nenápadne vydýchnuť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheronlove) on

Megan Markle

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

Manželky britských princov musia na fotografiách vyzerať vždy čo najlepšie. To je aj prípad tehotnej Meghan Markle, ktorá tiež využíva triky.. Jednoducho naklonení hlavu dopredu, brada smeruje nadol. K tomu pridajú ešte úsmev a mávanie.

Sandra Bullock

Na Sandre si môžete všimnúť jeden veľmi výrazný trik. Na mnohých fotkách z červeného koberca ju môžete vidieť s dokonale vystretým chrbtom. Možno to z fotografií tak nepôsobí, no naozaj chodí až neprirodzene vystretá. Aj to je však kľúč k tomu, aby na fotografiách vyzerala perfektne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Bullock Site (@sandrabullocksite) on

Kirsten Dunst

Trik tento obľúbenej herečky je polovičný úsmev. Tento a aj mnoho iných podobných trikov si však vyžaduje istý tréning. Ak sa napríklad chystáte na fotenie na občiansky preukaz alebo na nejaký iný oficiálny doklad, vyskúšajte si pár trikov pred zrkadlom. Sami najlepšie uvidíte, čo vám pristane najviac.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨Kirsten Dunst✨ (@kirstenupdates) on

adme.ru