6 super užitočných vecí, po ktorých si poviete: Prečo som si ich nekúpila už skôr?

Michal Blaško

Vianoce sú bližšie a bližšie a my sme pre vás vybrali pár užitočných vecí, ktoré vám pomôžu pri vianočnom upratovaní, spestria váš domov a budú sa vám hodiť doslova každý deň. Okrem toho sme zistili, že na stránke 4home.sk si môžete uplatniť zľavu 5% pri použití zľavového kódu AF5. Preto sme pre vás vybrali tie najužitočnejšie produkty, ktoré sú ešte pár dni za bezkonkurenčné ceny.

Mop

Ak aj vy máte radi dokonale čistú podlahu, tento mop je ako ušitý pre vás. Mop je skvelý na rýchle upratovanie drobných nečistôt a rozliatych tekutín. Návlek môžete jednoducho zložiť a prať v práčke a vďaka ohybnej hlavici sa pohodlne dostanete aj na ťažko prístupné miesta.

Takýto parný mop niekde kúpite aj za 30 €, no my sme objavili stránku, kde ho ešte pár dní kúpite v zľave z 26,39 € na 14,99€. Taktiež sme zistili, že keď využijete pri nákupe zľavový kód AF5, získate na nákup ďalšiu zľavu 5%.

Pozrieť si výrobok TU.

Chránič matraca

Ľudské telo dokáže za rok vyprodukovať počas spánku neuveriteľných 26 litrov potu. Nie len pot, ale aj množstvo prachu a iných nečistôt sa ročne nahromadí práve vo vašom matraci. Dajte zbohom zničeným matracom ľahko a rýchlo. Tento matrac neprepúšťa žiadne tekutiny a zároveň je veľmi priedušný, takže zaručí aj maximálne pohodlie počas spánku bez nadmerného potenia.

Takýto chránič stojí aj 15€, no tu ho ešte pár dní môžete kúpiť za necelých 10€. Aj pri tomto produkte môžete využiť zľavový kód AF5 a získať zľavu na celý nákup 5%.

Pozrieť si výrobok TU.

Termo pohár na kávu či cappuccino

Chceli by ste si svoju domácnosť spríjemniť niečim drobným či prekvapiť návštevu, pri servírovaní kávy?  Tento termo pohár je na to priam ako stvorený!

Za dva takéto krásne kúsky do domácnosti zaplatíte niečo vyše 11 €. Keď si však uplatníte zľavu pomocou zľavového kódu AF5, cena bude pre vás oveľa priaznivejšia.

Pozrieť si výrobok TU.

Parné čističe

Parné čističe posunuli upratovanie a čistotu domácnosti na nový level. Či už ide o podlahu, okná alebo špáry na podlahe či kachličkách, nepoznáme lepší spôsob, ktorý by všetky tieto usadeniny vyčistil lepšie a jednoduchšie.

Parné čističe sa pohybujú v rôznych cenových kategóriách od 20€ po 60 €. Teraz je ale pár kúskov ešte pár dní v akcii a ich ceny sú neodolateľné. A to ešte nehovoríme cene, keď si uplatníte zľavový kód AF5.

Pozrieť si výrobok TU.

Odžmolkovač

Vďaka odžmolkovaču budú vaše šaty ako nové. Odžmolkovač ľahko odstraňuje žmolky, jemné vlákna z kabátov, fleecových materiálov, diek, skrátka zo všetkých druhov tkanín. Užitočné no nie?

Ak si myslíte, že takéto zariadenie stojí viac ako 20€ mýlite sa. Odžmolkovač môžete kúpiť ešte pár dní v akcii za necelé 4€, čo je naozaj skvelá cena.

Pozrieť si výrobok TU.

Bonus: Invisibobble gumička

Posledné mesiace je táto gumička obrovským hitom. Je pružná, v rôznych farbách a má nepočetne veľa výhod. Ak nosíte cop alebo drdol, s touto gumičkou sa vám nestane, že sa vám vlasy zamotajú. Taktiež bráni lámaniu vlasov a vždy sa vráti do pôvodného stavu.

TIP: Ako uplatniť zľavový kód AF5?

Ak sa náhodou rozhodnete pre nákup v internetovom obchode 4home.sk, nezadubnite si uplatniť zľavový kód AF5, vďaka ktorému získate zľavu na celý nákup až 5€. Zľavu si môžete uplatniť v košíku, kde do okienka „zľavový kód“ napíšete „AF5“ a kliknete na tlačítko „OVERIŤ“.

Podobné tipy na zaujímavé výrobky vám budeme prinášať častejšie a denne pre za vás prejdeme všetky internetové obchody a nájdeme tú najlepšiu cenu. Taktiež vám budeme pravidelne prinášať zľavové kupóny, aby ste pri nákupoch v rôznych internetových obchodoch minuli čo najmenej peňazí.

0
Komentovať