Princ William prezradil verejnosti tajomstvo o tehotenstve Kate. Toto je dôvod, prečo s najväčšou pravdepodobnosťou čakajú dievčatko

Monizz

Tehotenstvo vojvodkyne Kate sa pomaly ale isto blíži k veľkému finále a už v apríli by mali mladí rodičia privítať na svete svoje tretie bábätko. Britské, ale aj svetové stávkové kancelárie uzatvárajú stávky na mená, pričom niektoré z nich ešte v budúcnosti môže pekne zamiešať dejiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

O tom, že ide v rovnakej miere o nečakané ako o očakávané mená svedčí aj fakt, že Briti stavujú na klasiku v podobe Viktórie, ale aj neklasiku v podobe Waynea. Princ s vojvodkyňou zatiaľ svetu neprezradili, či sa narodí následník alebo následníčka trónu.

Opakujú sa

Jessica Bridge zo stávkovej kancelárie Ladbrokes v Spojenom kráľovstve vysvetlila, že kráľovská rodina má tendenciu opakovať rovnaké mená zhruba po každej druhej-tretej generácii. „Je preto veľmi ťažké odhadnúť, že by sa narodila princezná Chardonnay alebo princ Wayne, ale ľudia uveria všeličomu,“ usmieva sa. V januári unikli informácie, že v prípade dievčaťa by mohlo padnúť meno Alice a v prípade chlapca zasa Albert. Lenže vhodnými kandidátmi sú aj tradičné mená ako Mary a Arthur a dokonca aj Britmi milovaná Viktória.

View this post on Instagram

TODAY: the duke and duchess attended an official dinner at the Royal Place this evening, hosted by King Harald and Queen Sonja. This event was attended by Norwegian royals and government officials. Prince William and King Harald gave speeches during the evening – 1st of February 2018 Catherine is glowing in a bespoke Alexander McQueen caped gown, featuring embellishments around the neckline. She paired it with her Oscar de la Renta ‘cabrina’ sparkly pumps ($690) and a new Jimmy Choo ‘celeste’ clutch ($1,500). And an elegant gown isn’t complete without jewellery from her majesty’s collection, including these earrings and bracelet worn by the duchess tonight. #princewilliam #katemiddleton

A post shared by Duchess Of Cambridge (@hrhduchesscatherine) on

Mary má vysokú pravdepodobnosť úspechu, nakoľko ide aj o stredné meno samotnej kráľovnej Alžbety II. Stávkari sú presvedčení, že William s Kate očakávajú ďalšie dievčatko, a preto by práve meno Mary bolo peknou poctou Jej Veličenstvu. Svedčí o tom aj fakt, že práve na toto meno je kurz 7-1. Mary sa volala aj babička kráľovnej Alžbety II., ktorá bola manželkou kráľa Juraja V.

Princ William na margo davovej psychózy, ktorá sa už tradične spustila s nadchádzajúcim príchodom nového dieťaťa na svet vyhlásil, že popritom všetkom je rád, že jeho manželka nečaká dvojičky, pretože jeho „duševné zdravie je už aj tak dostatočne skúšané“. Podľa jeho vlastných slov sa už s manželkou snažia čo najviac spať. Za pár týždňov bude totiž spánku čoraz menej.

Meno Alice má kurz 8-1, takisto meno Viktória. Meno Alexandra má kurz 16-1, zatiaľ čo chlapca tipuje len málo Britov. Kurzy 12-1 obsadili mená Albert a Arthur rovnako. A čo tipujete vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Známy psychológ predstavil 12 základných pravidiel šťastia: „Ak chcete byť zdravý, nikdy by ste nikomu nemali…“

zdroj: thecut.com (M)

Najnovšie články