Bola považovaná za najsexy ženu sveta, dnes má už 75 rokov. Spoznávate svetoznámu ženu na tejto fotografii?

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Svetoznáma speváčka a herečka Cher dnes oslavuje 76 rokov. Má Oscara, niekoľko cien Grammy a množstvo hitov, ktoré milujú už celé generácie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Today, je súčasťou zábavného priemyslu už viac ako 50 rokov. V roku 1964, keď mala iba 18 rokov, sa vydala za umelca Sonnyho Bona, ktorý jej pomohol na ceste k podnikaniu. Od toho roku tiež začala vydávať rôzne single. Svojimi vystúpeniami mnohých ľudí dostala, na tú dobu boli kontroverzné nielen jej tancom, ale hlavne oblečením. Mnohí ľudia si ju však zamilovali kvôli jej netypickému hlasu.

Nadčasová hudba

Jej hudba je nadčasová, v roku 2005 absolvovala rozlúčkové turné, ktoré trvalo 326 dní a prilákalo viac ako 3,5 milióna fanúšikov. O tri roky neskôr sa vrátila naspäť na scénu s vystúpením Las Vegas. V roku 1965 ju spolu s Bonom vyhodili z hotela Hilton v Londýne, pretože jej oblečenie všetkých vystrašilo. Cher vždy vedela, ako má oblečením zaujať. Obliekla si každý módny trend a kostým, ktorý sa  jej páčil od zvonových nohavíc, cez tričká s holým pupkom alebo sieťované topy.

Ani teraz si nerobí starosti s tým, čo si myslia iní ľudia, ale nemá problém sa ospravedlniť, keď má pocit, že urobila chybu. Prezradila tiež, že sa o jej živote chystá nový životopisný film.