Dcéra prezidentky opäť prekvapuje. Emma Čaputová v známom módnom magazíne a s odvážnym účesom

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (emma_caputova)

Prešla si šikanou, akú nezažije asi žiadna začínajúca modelka. Nielen kvôli tomu, že je dcérou prezidentky Zuzany Čaputovej, ale aj pre svoj netypický výzor sa na 17-ročnú Emmu Čaputovú zniesli urážky a útoky, ktoré naozaj neboli na mieste.

Článok pokračuje pod videom ↓

K útokom sa ostro vyjadrila aj prezidentka, ale aj samotná Emma, ktorá najprv poďakovala ľuďom za podporu a dodala, že aj keď bol útok mierený na jej osobu, v skutočnosti sa týka každého, kto zažil útok a šikanu. Vyzerá to však tak, že práve vďaka jej netradičnému výzoru, krátkym vlasom a výraznému znamienku, bude pre modeling ešte atraktívnejšia. Už teraz sa môže pochváliť mnohými úspechmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma (@emma_caputova)

Bola súčasťou mnohých kampaní

Medzi inými aj prácou pre populárnu šperkárku Petru Toth, kedy sa stala súčasťou jej kampane a kolekcie šperkov Krásna, krásna. Teraz sa však objavila aj v svetozámom módnom časopise Vogue, konkrétne vo Vogue Czechoslovakia.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

„Současný svět nepotřebuje revoluce, ale inovace. Není nezbytně nutné bořit to minulé a nahrazovat je něčím novým, ale posouvat, oživovat nebo propůjčovat nový rozměr. ADAM, THALI, KRYŠTOF, EMMA – nové tváře česko-slovenského modelingu patří ke generaci Z, stejně jako Alexandra Kondačová, Pavel Dobrovolný, Natálie Nepovímová, Zdeněk Marek, Jarda Praha a Ema Domanická, studenti módy a oděvního designu. Všechny spojuje únorová obálka Vogue CS, třetí ze čtyř. Vedle nich se na aktuálním vydání podíleli také studentky a studenti tvorby písma, mladí ilustrátoři a fotografové. I takto může vypadat YouthQuake 2022. Only in Vogue,“ uviedli na sociálnych sieťach.

Má pred sebou skvelú kariéru

Na fotografii má Emma svoje krátke vlasy prefarbené na ružovo a opäť dokázala, že vie byť v modelingu ako chameleon, ktorý sa prispôsobí každému vzhľadu. Hoci je pravdepodobné, že vlasy si nechala nafarbiť len pre konkrétne fotenie, aj vďaka takejto zmene je ešte výraznejšou. Emma má podľa mnohých odborníkov na svet módy našliapnuté na skvelú kariéru.

Najnovšie články