Ku šťastiu nepotrebovali plastiky ani vrstvy make-upu. 10 celebrít, ktoré prirodzenosťou búrajú všetky stereotypy

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (camerondiaz/jenniferaniston)

Veľmi často zabúdame na to, že známe osobnosti sú presne ako my. Majú svoje chyby a aj svoje starosti ako obyčajní ľudia. Pokiaľ sú to chybičky krásy, niektoré celebrity sa snažia ich zakryť rôznymi plastickými operáciami alebo vrstvami make-upu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Existujú však aj také, ktoré sa ukazujú presne v takom svetle, aké naozaj sú. So striami, celulitídou a bruškom po niekoľkých pôrodoch. Taktiež sa neobávajú starnutia a svetu bez problémov ukazujú aj svoje vrásky. Portál Brightside spísal zoznam hneď niekoľkých celebrít a my sme sa rozhodli, že medzi ne umiestnime aj niekoľko slovenských žien.

Ashley Graham

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Svetoznáma plus-size modelka Ashley Graham sa nebojí ukázať svetu svoje nedokonalosti. Inšpiruje množstvo žien svojimi úspechmi a tým, že žena nemusí byť ultra štíhla, aby sa stala modelkou. S radosťou ukazuje svoje krivky, ale aj celulitídu, za ktorú sa podľa vlastných slov vôbec nehanbí.

Gwyneth Paltrow

Obľúbená herečka Gwyneth celému svetu na sociálnych sieťach dokazuje, že starnúť sa dá s eleganciou a bez toho, aby musela zakrývať svoje vrásky či fakt, že nosí okuliare. Vyzerá neuveriteľne dobre.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Cameron Diaz

Ďalšia populárna herečka, ktorá sa za svoju tvár nemusí vôbec hanbiť. Vyzerá neuveriteľne aj bez make-upu a s pár vráskami. Stereotypy búra aj tým, že len nedávno porodila svoje prvé dieťa, a to aj napriek tomu, že má 47 rokov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cameron Diaz (@camerondiaz),

Keira Knightley

Mnohými ľuďmi milovaná Keira je taktiež so svojím výzorom zmierená. Mnohé ženy vo svojom živote trpia, pretože majú pocit, že majú malé prsia a ich snom je ísť na plastickú operáciu. Keira má dostatok financií na to, aby si ju mohla dovoliť, zdá sa však, že o tom ani nepremýšľa a nemá problém ukázať, že má malé prsia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Keira Knightley ⌵ (@keiraknightleyofficialpage) on

Jamie Lee Curtis

Herečka svetového formátu má 61 rokov a svetu ukazuje nielen vrásky, ale aj fakt, že má šedivé vlasy. Nemá sa vôbec za čo hanbiť a svet jednoznačne oceňuje jej prirodzenosť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jamie Lee Curtis (@curtisleejamie),

Halle Berry

Halle Berry má 53 rokov a celému svetu ukazuje, že sa o seba stará. Je naozaj nádherná žena a niekto by mohol povedať, že doslova „starne do krásy.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),


Drew Barrymore

Drew Barrymore taktiež svetu ukazuje, že nemusí svoju tvár zakrývať make-upom. Napriek tomu, že vo filmoch a na televíznych obrazovkách je vždy maximálne upravená, sociálne siete sú pod jej velením a nehanbí sa ukázať svetu svoju skutočnú tvár.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore),

Jennifer Aniston

Rovnaká vec platí aj pre milovanú Jennifer Aniston. Jennifer má 51 rokov a skutočne sa snaží urobiť všetko pre to, aby boli jej sociálne siete autentické. Preto nemá problém pridať fotografiu, kde na sebe nemá vôbec žiadny make-up.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Adela Vinczeová

Naša obľúbená slovenská moderátorka síce neholduje sociálnym sieťam, no cez jej manžela môžeme vidieť, že taktiež nemá problém ukázať samú seba presne taká ako naozaj je, a to aj bez make-upu. Okrem toho niekoľkokrát žartovala o svojom nose, o ktorom hovorila, že si ho nechala aj poistiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adela Vinczeová (Banašová) (@adelavinczeova) on

Kristína Tormová

Ak je niekto zo slovenských známych osobností na sociálnych sieťach maximálne autentický, tak je to práve Kristína Tormová. Matka troch detí nemá najmenší problém ukázať samú seba v reálnom svetle, teda aj bez make-upu a taktiež niekoľkokrát povedala, že miluje svoje odrasty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kristina tormova (@kristina.tormova),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kristina tormova (@kristina.tormova),

Poznáte ešte nejaké známe ženy, čo nemajú problém ukázať svoju tvár aj bez make-upu?

Najnovšie články