Poznáme tajomstvo krásnej a štíhlej postavy! Riadi sa ním aj herečka Jennifer Aniston a nedá naň dopustiť

KatkaR

Napriek tomu, že seriálová Rachel o dva roky oslávi okrúhlu 50-ku, na jej postave nevidno ani len náznak starnutia. Pýši sa totiž telom, ktoré jej závidia mnohé dvadsiatničky. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako sa známa herečka udržiava vo forme a ako to vlastne popri svojej kariére stíha? My sme to zistili a prinášame vám zoznam aktivít, vďaka ktorým Jennifer jednoducho nestarne. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Joga 3-krát týždenne

Jennifer cvičí jogu pravidelne už celých 20 rokov. Napriek tomu, že má nabité plány, aj v čase najväčšej vyťaženosti si nájde čas na relaxáciu a hodiny jogy navštevuje 3-krát do týždňa, pričom každá z nich trvá 60-90 minút. Toto meditačné cvičenie jej nielen pomáha udržiavať skvelú postavu a štíhlu líniu, ale rovnako jej pomáha vyrovnať sa so stresom a uvoľniť sa po namáhavom dni. “Mojím tajomstvom na odbúranie stresu je cvičenie,“ hovorí Aniston. “Keby joga neexistovala, musela by som ju vynájsť!“

pinterest.com

https://www.instagram.com/p/BRBw6wWj9IL/?taken-by=jennifer.aniston___

Tajomstvo krásnej pleti

Za mladistvou a jemnou tvárou herečky stoja dve jednoduché zásady: pravidelné ranné čistenie jemnou pleťovou vodou a následná hydratácia.

Jennifer nezabúda ani na precvičovanie tvárového svalstva a praktizuje tvárovú gymnastiku. Tým si udržiava svoju pleť krásne napnutú a hladkú.

View this post on Instagram

I'm happy to report that my Inner child is still ageless!

A post shared by Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline) on

V zdravom tele zdravý duch

O blahodarných účinkoch pohára teplej vody s plátkom citróna, sme už určite všetky počuli a výnimkou nie je ani Jennifer. Čo sa týka raňajok, herečka si vyberá z dvoch obľúbených alternatív – buď si namieša smoothie z avokáda, vajíčka a kokosového oleja alebo si uvarí ovsenú kašu bez cukru, ktorú dosladí banánom. Obed sa snaží pripraviť z potravín bohatých na zeleninu a bielkoviny.

Nič si neodopierajte

To, že sa budete trýzniť diétami od výmyslu sveta, ešte neznamená, že dosiahnete vašu vysnívanú postavu. Nie nadarmo sa hovorí – šťastná žena, krásna žena. Doprajte si svoje obľúbené špeciality, či už sa jedná o kúsok pizze alebo kocku chutnej čokolády. Krásna herečka tiež priznáva, že sa čas od času odmení talianskou kuchyňou – konkrétne jej obľúbenými špagetami carbonara.

pinterest.com

Nuž, vidíte, ani to nie je také ťažké, ako ste si možno mysleli. Štíhla línia a mladistvý vzhľad sa dajú udržiavať, aj keď ste pracovne či rodinne vyťažená. Stačí si nájsť aktivitu, ktorá vás bude napĺňať, a do ktorej sa pustíte s chuťou a elánom. Máte vlastné tajomstvá, ktorými sa udržiavate vo forme? Ak sa rozhodnete podeliť sa o ne s nami, môžete tak urobiť v komentároch.

Pozri aj: 14 dôvodov, prečo nie je jednoduché byť v súčasnosti titulovaná v kráľovskej rodine ako vojvodkyňa Kate. Číslo 5 ma šokovalo najviac!

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), superfit.me

Najnovšie články