Doma som mala veľa nevyužitého riadu, na ktorý len sadal prach. Potom som objavila týchto 20 jedinečných nápadov, čo s nimi urobiť

Mary

Každý z nás už doma mal, alebo má kúsky riadu, ktorého by sa rád zbavil ale je nám ho ľúto vyhodiť. Väčšinou sú to darované sady šálok, ozdobných tanierov či rôznych čajníkov. Tento riad nám stojí na poličkách a využitie pre neho nájdeme zväčša len vtedy, keď prídu sviatky alebo iné výnimočné príležitosti. Riad po čase začne prekážať a hľadáme miesto, kde by sme ho upratali. Nemusíte ho však hneď vyhadzovať, namiesto toho zapojte fantáziu a kreativitu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Prinášame vám týchto skvelých 19 spôsobov ako dokážete z obyčajného starého riadu vytvoriť prekrásne dekorácie. Elegantné doplnky zo šálok a podšálok si jednoducho zamilujete.

Zapojenie fantázie a kreativity sa nám niekedy oplatí viac ako veľké nákupy. Skúste si vyrobiť aspoň jednu z týchto dekorácií, budú vám vytvárať útulný domov a vy sa vždy usmejete, keď pôjdete okolo svojich výrobkov. Koniec koncov, ručne vyrábané veci majú vždy tak trochu vyššiu úroveň. Prajeme vám príjemné zdobenie.

 (Marianna), takprosto.cc

Najnovšie články