Je z nej nová žena! Zuzana Čaputová má nový strih a omladla aj o 15 rokov

Lucia Mužlová

Foto: Kancelária prezidentky SR

Prezidentka Zuzana Čaputová včera urobila veľké rozhodnutie. Udelila individuálnu milosť 44-ročnému J. H., ktorý v roku 2015 spôsobil z nedbanlivosti dopravnú nehodu.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzanacaputova.style) on

Pri posudzovaní žiadosti o milosť zohľadnila okrem právnych aspektov prípadu najmä kritickú sociálnu a rodinnú situáciu odsúdeného. Informoval o tom prezidentkin hovorca Martin Strižinec. Prezidentka pri posudzovaní žiadosti o milosť zohľadnila okrem právnych aspektov prípadu najmä kritickú sociálnu a rodinnú situáciu odsúdeného a odpustila mu trest odňatia slobody, ktorého výkon bol podmienečne odložený, a súčasne nevykonaný zvyšok trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu. Tresty boli odpustené s účinkom zahladenia odsúdenia.

Okrem iného sa kaderník Ján Molnár, profesionálny kaderník, ktorého navštevuje mnoho celebrít, len nedávno pochválil s peknou fotkou na Instagrame. Naša prezidentka má pár dní nový účes, ktorý jej mimoriadne pristane. Ľudia dokonca hovoria, že ju omladil aj o pekných pár rokov. S jej novým strihom ste ju mohli vidieť už aj na oslavách v nedeľu, ktoré sa uskutočnili pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie. Čo na jej účes poviete? Hodí sa jej?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jan Molnar (@janmolnarofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova) on

1
Komentovať