Jej dcéra si zablatila tenisky, vyskúšala jednoduchý trik. Keď uvidíte, čím ich vyčistila, neuveríte

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Facebook (Julia Louise)

Biele tenisky sú jednoducho klasika, ktorú má doma už skoro každý. Pravda je však aj taká, že je ich veľmi ťažké udržiavať čisté.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, existuje veľa fór na čistenie, kde sa stretávajú rôzni bežní ľudia, ale aj odborníci, aby sa podelili o svoje najlepšie upratovacie triky. Práve tam môžu mnohí ľudia nájsť aj návod na to, ako vyčistiť niečo, čo sa dá vyčistiť len ťažko.

Zdieľala zaujímavý trik

Julia Louise však zdieľala jeden trik, ktorému mnohí ľudia nemohli uveriť. Tenisky svojej dcéry vyčistila penou na holenie. „Moje dievčatko skočilo v bielych plátených teniskách do obrovskej kaluže blata. Vyskúšala som penu na holenie a toto je výsledok,“ napísala.

Ako to spravila?

„Nie sú dokonalé, ale oveľa lepšie a nebudú musieť skončiť v koši… Pre každého, kto sa pýta, ako som to spravila. Navlhčila som topánky, vydrhla som ich penou na holenie a špongiou, namočila som ich 30 minút a dala do práčky na 40 stupňov.“

Príspevok zdieľalo množstvo ľudí, ktorí poďakovali za tip a vyskúšali to tiež. Mnohí ľudia, ktorí trik poznali povedali, že im to zachránilo topánky a že pena na holenie je lepšia ako čokoľvek iné.

Najnovšie články