Jennifer Lopez ukázala všetky svoje svadobné šaty a fanúšikovia sú nadšení: Tieto sú jednoznačne najkrajšie

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Jennifer Lopez ukázala všetky svadobné šaty, ktoré mala počas druhej svadby s Benom Affleckom, ktorá sa konala v sobotu v Georgii.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, 53-ročná herečka a speváčka Jennifer Lopez oslávila svadbu s Benom Affleckom štýlovo a všetko zverejnila na svojej webovej stránke OnTheJLo.com. Jednoduchý účes, biely závoj, diamantové náušnice a hneď niekoľko svadobných šiat. Fanúšikovia z nich boli nadšení, hlavne preto, že boli od návrhára Ralpha Laurena, ktorý zvyčajne svadobné šaty nenavrhuje.

Foto: profimedia

Mala trojo svadobných šiat

Odhaduje sa, že každá róba mohla stáť aj 1 milión dolárov, keďže sú ručne šité, vyzdobené kryštálmi a perlami, vyrobené z najkvalitnejších materiálov. K tejto značke má Jennifer dobrý vzťah a spája ju dlhoročné priateľstvo s ľuďmi, ktorí preň pracujú, preto ju aj často zastupuje. Magazín Vogue zdieľal na svojom Instagrame niekoľko fotografií, na ktorých je Jennifer vo svadobných šatách a mnohí ju označili za najkrajšiu nevestu, aká kedy bola.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Značky sa držali aj deti

Svadobný outfit nevesty doplnil aj Ben Affleck, ktorý mal na sebe biele sako Ralph Lauren Couture a čierne nohavice, podobne na tom bolo aj ich päť detí, ktoré sa tiež pridržiavali rovnakej značky. Jennifer zdieľala aj náčrty šiat. Na ich druhej svadbe bolo 135 ľudí, ktorí sa spoločne zabávali na pozemku Hampton Island.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Appleton (@chrisappleton1)

Najnovšie články