K prímeriu tak skoro nedôjde. Princ Harry svojho otca ani brata neobmäkčil, pamiatku kráľovnej Alžbety si s nimi neuctil

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Pred pár dňami uplynul rok od úmrtia kráľovnej Alžbety. Zdá sa, že odvtedy už princa Harryho nič nedrží na uzde a rozhodol sa, že svetu povie svoju pravdu. To mu však nepomáha k tomu, aby si udržal vzťahy s kráľovskou rodinou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, deň pred výročím smrti kráľovnej Alžbety bol princ Harry vo Veľkej Británii. Podľa dostupných informácií sa však nestretol ani so svojím bratom, princom Williamom a ani so svojím otcom, kráľom Karolom. V Británii bol kvôli odovzdávaní cien WellChild Awards, kde si na svoju starú mamu, s ktorou mal blízky vzťah, spomenul.

Krásne slová nikoho neobmäkčili

„Minulý rok som sem nemohol prísť, pretože moja stará mama opustila tento svet. Určite tušíte, že ona by bola prvá osoba, ktorá by chcela, aby som prišiel sem a nie za ňou. Preto viem, že sa teraz, po roku, na nás všetkých pozerá a je šťastná, že spolu ďalej upozorňujeme na takú neuveriteľnú komunitu,“ povedal.

Foto: profimedia

Pohoršil kráľovnej?

Ani krásne slová nepomohli k tomu, aby sa na neho obrátila jeho rodina. S kráľom Karolom sa nestretol, Harryho návšteva bola krátka. Teraz odchádza do Nemecka kvôli Invictus Games. Editor Richard Eden si myslí, že rozhodnutie kráľa Karola bolo správne a Harry si nezaslúži pozornosť, a to hlavne v tomto období.

Foto: Instagram (theroyalfamily)

Neukázali rešpekt

Podľa neho spolu s Meghan nepreukázali žiadny rešpekt kráľovnej Alžbete, ani princovi Philipovi, keď absolvovali rozhovor v šou známej moderátorky Oprah Winfrey. Keď bolo kráľovnej horšie, Harry oznámil, že vydáva knihu a že zverejnia dokument na Netflixe.

Harry sa okrem toho v piatok 8. septembra objavil v kaplnke, kde sa konala omša za kráľovnú Alžbetu, avšak odišiel ešte pred ňou, takže sa nestretol ani s Karolom, ani s Williamom a Kate.

Najnovšie články